gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

"Benim Dünyam" Filmi Gözyaşlarına Boğuyor

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

benim dünyam, benim dünyam oyuncuları, benim dünyam film konusu 25 Ekim de vizyonlara giren"Benim Dünyam" filmi gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Başrollerini Uğur Yücel, Beren Saat ve Ayça Bingöl'ün paylaştığı sinema filmin de Beren Saat doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir genç kızı canlandırıyor.

Sizlere filmin konusu ve detay bilgilerini paylaşıyoruz.
    benim dunyam.jpg

"Benim Dünyam" Filmi Gözyaşlarına Boğuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  2. GözyaşLarım...

GözyaşLarım...

Hep hıçkıra hıçkıra aqLamak istemişimdir çocukLar qibi ayakLarımı bütün qücümLe yere vurup avazım çıktıqı kadar baqırmak istemişimdir qözyaşLarımın yanakLarımdan süzüLüp DudakLarıma Aktıqı zaman O tuzLu suyu daima dilimle yalamak istemişimdir Ama Hayır ! Tam tersi olmuştur hep bir köşede sessizce aqlamış qözyaşlarımı içime akıtmışımdır Ve Ben... Hala o içimdeki qözyaşların derin...
  3. benim dünyam

benim dünyam

BENİM DÜNYAM KÜÇÜCÜKTÜR (sol el yumruk yapılır) KÜÇÜCÜKTÜR AMA SEVGİ DOLUDUR (sol elin parmakları yukarıya doğru açılır) BENDE KÜÇÜĞÜM,KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUM (sol elin işaret parmağı açılır) KOŞARIM,OYNARIM (sol elin işaret parmağı koşturulur) ACIKIRIM (sol elin işaret parmağı karına götürülür) ANNEM GELİR BANA SORAR (sağ elin işaret parmağı sol elin işaret parmağı çevresinde dödürülür)...
  4. Benim Dünyam....

Benim Dünyam....

beni öldürdün neyse bari hamamyolu eskişehir hamamyolu eses Kendi Dünyamda yaşadığım herşey burda sizlerle paylaşaçağım.... Değışık değışık haberlerle ve konularla sizlerle burdayım.... Sizlerinde Yorumlarını bekliyorum MELEKLERİM
  5. "Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

"Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

benim dünyam filmi, benim dünyam filminin galası, benim dünyam filmi tanıtımı Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat'in başrollerinde olduğu Benim Dünyam filminin galasında olay çıktı. Galaya gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yaptıkları olayla galaya damga vurdular. Davetiyeleri olmadıkları gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından salona alınmayan Ciciş kardeşler “Tuvaletimiz var”...

Sayfayı Paylaş