gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

benim dünyam filmi, benim dünyam filminin galası, benim dünyam filmi tanıtımı
    Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat'in başrollerinde olduğu Benim Dünyam filminin galasında olay çıktı. Galaya gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yaptıkları olayla galaya damga vurdular. Davetiyeleri olmadıkları gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından salona alınmayan Ciciş kardeşler “Tuvaletimiz var” diyerek hızla galanın yapıldığı alana girmek istedi. Güvenlik görevlilerini aşamayan Ciciş kardeşler, bağırmaya başladı. Bu esnada kendilerine eşlik eden bir kadına “Gel buraya seni de meşhur edelim” diyerek saldırmaya başlayan Cicişler, görevliler tarafından güçlükle olay yerinden uzaklaştırıldı.

esra-ceyda.jpg

"Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim dünyam

benim dünyam

BENİM DÜNYAM KÜÇÜCÜKTÜR (sol el yumruk yapılır) KÜÇÜCÜKTÜR AMA SEVGİ DOLUDUR (sol elin parmakları yukarıya doğru açılır) BENDE KÜÇÜĞÜM,KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUM (sol elin işaret parmağı açılır) KOŞARIM,OYNARIM (sol elin işaret parmağı koşturulur) ACIKIRIM (sol elin işaret parmağı karına götürülür) ANNEM GELİR BANA SORAR (sağ elin işaret parmağı sol elin işaret parmağı çevresinde dödürülür)...
  2. Benim Dünyam....

Benim Dünyam....

beni öldürdün neyse bari hamamyolu eskişehir hamamyolu eses Kendi Dünyamda yaşadığım herşey burda sizlerle paylaşaçağım.... Değışık değışık haberlerle ve konularla sizlerle burdayım.... Sizlerinde Yorumlarını bekliyorum MELEKLERİM
  3. dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan

dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan

çık artık dünyamdan sözleri çık artık dünyamdan şarkı sözü dj atax kajmeran dj kajmeran Yıllar geçti aradan ama bak seni unutmadım Yıllar geçti aradan ama aşkın yine hasretimdi Oysa ne hayaller kurmuştuk sen ve bendik ya Sen gidince resmin kaldı bak elimde hatıra Bahçemdeki güller senle açtı sen gidince soldu Arkamda bıraktığın şimdi gözlerim de doldu Yaktım resmini küller uçtu hayallerle...
  4. Ajans onaltı ,balıkesirlileri "entelköy-efeköy'e karşı" filmi galasıyla buluşturdu

Ajans onaltı ,balıkesirlileri "entelköy-efeköy'e karşı" filmi galasıyla buluşturdu

AJANS ONALTI ,BALIKESİRLİLERİ "ENTELKÖY-EFEKÖY'E KARŞI" FİLMİ GALASIYLA BULUŞTURDU Bir ege depiği ödüllü yönetmen Yüksel Aksu'nun Entelköy Efeköye Karşı filminin Balıkesir Galası 20.12.2012 Salı günü Ajans ONALTI organizasyonu ile gerçekleştirildi. Galaya katılan Sn. Yüksel AKSU ve Sn. Emin GÜRSOY önce Balıkesirli sinemaseverlerin merak ettikleri soruları yanıtladı. Söyleşiden...
  5. "Benim Dünyam" Filmi Gözyaşlarına Boğuyor

"Benim Dünyam" Filmi Gözyaşlarına Boğuyor

benim dünyam, benim dünyam oyuncuları, benim dünyam film konusu 25 Ekim de vizyonlara giren"Benim Dünyam" filmi gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Başrollerini Uğur Yücel, Beren Saat ve Ayça Bingöl'ün paylaştığı sinema filmin de Beren Saat doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir genç kızı canlandırıyor. Sizlere filmin konusu ve detay bilgilerini paylaşıyoruz. Beren Saat,Uğur Yücel ve...

Sayfayı Paylaş