gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

benim dünyam

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

BENİM DÜNYAM KÜÇÜCÜKTÜR (sol el yumruk yapılır) KÜÇÜCÜKTÜR AMA SEVGİ DOLUDUR (sol elin parmakları yukarıya doğru açılır) BENDE KÜÇÜĞÜM,KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUM (sol elin işaret parmağı açılır)
    KOŞARIM,OYNARIM (sol elin işaret parmağı koşturulur)
    ACIKIRIM (sol elin işaret parmağı karına götürülür)
    ANNEM GELİR BANA SORAR (sağ elin işaret parmağı sol elin işaret parmağı çevresinde dödürülür)
    ACIKTIM,DERİM (sol elin işaret parmağı yukarıya aşağıya hareket ettirilir)
    ANNEME YARDIM EDERİM,YEMEĞİMİ AFİYETLE YERİM (işaret parmağı ağıza doğru hareket ettirilir)

benim dünyam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ne zaman güneş açsa o gücüme güç katar Bir sözüyle bir nefesiyle canıma can katar Ne zaman şimşek olsa ondan ödüm kopar Bakışında nazarında o anda kanım donar O benim dünyam Onunla nefes alan ve onunla yok olan öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan O benim dünyam Onunla sevebilen ve nefret eden öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan Ne zaman bahar olsa...
  2. Demir Demirkan - Dünya Benim

Demir Demirkan - Dünya Benim

Aradım heryerde Bitmez gecelerde Başıboş hayatım nerde Akşama uyandım Eküri arandım Rockn'roll hangi barda Gecenin çocuğuyum En dibe vurdum Kimbilir yarınım var mı yok mu Artık farketmez zaten Bu gece dünya benim Dövmesi belinde İçkisi elinde İlk sözü evin nerde Sıkıldım şehirden Aynı repliklerden Şu aşk dedikleri nerde Gecenin çocuğuyum En dibe vurdum Kimbilir yarınım var mı yok mu Akışa...
  3. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  4. Benim Dünyam....

Benim Dünyam....

beni öldürdün neyse bari hamamyolu eskişehir hamamyolu eses Kendi Dünyamda yaşadığım herşey burda sizlerle paylaşaçağım.... Değışık değışık haberlerle ve konularla sizlerle burdayım.... Sizlerinde Yorumlarını bekliyorum MELEKLERİM
  5. dünya benim okulum ilahisi

dünya benim okulum ilahisi

imam hüseyini vurdular kolunu kanadını kırdılar al kanlara boyadılar kerbelada kerbelada imam hüsyin susamıştı bir yudum su aramıştı ana yüreği yanmıştı kerbelede kerbelada imam hüseyin şehit oldu gül bahçemde güller soldu topraklar kan ilşe doldu kerbelada kerbeda

Sayfayı Paylaş