Benim Dünyam....

Cevap: Benim Dünyam....

ayy canım cokk güzelmiş güle güle kullan ne diyim allah mutlulugunuzu boznasın inşallahhhhhh
nesevemutlulukcj6.jpg

amin canım darisi seninde başina inşallah

Ahhh Ahh çekerek başlıyorum:( çünkü canım cok sıkkın :( doğum günümde hep sıkıldım herhalde hep böyle sürecek :( alişveriş yaptığımız mağzalardan biri bizi hicraya verdi. işin garip tarıfı götürmediğimiz icin degil :(
Olay biraz karışık, iki hepsabımız vardı biri kaynanamın biride kaynanamın babasının. biz her gittiğimizde dedikki dedemiz vefat etti bu hesabıda üstümüze gecirin diye yok olmaz dediler. sonra taksit götürdüğümüzdede dedenin hesabına yatırdılar,doğal olarakda kaynanamın hesap hıc ödenmedı gözüküyor. eee bunlarda bizi hicraya verdiler... şimdi 1000 TL 'lik borç olcak bize 1500 TL gelde delirme... yok valla bu devirde taksitle alişveriş yapmaya gelmez. Her neyse bu sıkıntılarda geçer ALLAHın izniyle yeterki saglık olsun. Buraya sıkıntılarımı yazdığım zaman cok rahatlıyorum.. bu site sankı bütün sıkıntılarımı gideriyor. İyiki bu site var iyiki bu mekan var... Burdaki tüm melekleri cok seviyorum. Sonra grs üzere
Dilerim ALLAH'dan herkezin kendine göre olan sıkıntılarna ALLAH derman olur...

getattachment2ly3.jpg

istanbul numarası yazıyor:D:D Allahım ne dikkatliyim..
dedeniz için Allah rahmet etsin,mekanı cennet olsun
yeni yaşın sana sağlılık mutluluk huzurlu sevdiklerinle biraraya gelmen dileğimle...
icra içinde çok üzüldüm umarım en kısa zamanda atlatırsınız
ve ailenlede barışırsın inşallah en kısa zamnda eminim onlarda seni çok özlemişlerdir..
http://img15.imageshack.us/img15/7623/getattachment2ly3.jpg

İstanbul numarası yazması normal şirketin merkezi istanbulda haliyle tişörtlerde istanbuldan geldi arkasına oranın numarasını bastırmıslar :=)))) az uyanık değil haaa

glamaat5.gif

Sular YükseLince,
Balıklar Karıncaları Yer.
Sular Çekilincede Karıncalar Balıkları Yer.
Kimse Bugünkü Üstünlüğüne Ve Gücüne Güvenmemelidir.
Çünkü Kimin Kimi Yiyeceğine
SUYUN AKIŞI karar Verir

Geri