Benım dünyam

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Minera tarafından paylaşıldı.

 1. ebe melek

  ebe melek Member

  cok guzeldi cnm emeyine saglik
   
 2. juju

  juju New Member

 3. KeLeBeK's

  KeLeBeK's Well-Known Member

  Allah'ımmm kürtaj olayına nasıl üzüldüm yaa:uhu:
   
  Son düzenleme: 2 Şubat 2011
 4. Minera

  Minera New Member

  Beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim kizlar.
   
 5. kurabiye79

  kurabiye79 Active Member

  ..."""""tıkla""""
  [Genç bir Yönetici, yeni Jaguarı içinde kurulmuş, biraz da hızlıca, bir mahalleden geçiyordu. Park etmiş arabaların arasından yola fırlayan bir çocuk olabilir düşüncesiyle dikkatini daha çok yol kenarına vermişti. Bir şeyin yola fırladığını görünce hemen fren yaptı ama aracı durana kadar geçen mesafede yola çocuk fırlamadı. Bunun yerine, yepyeni arabasının yan kapısına büyükçe bir taş çarptı. Adam hızlıca frene yüklendi ve taşın fırlatıldığı boşluğa doğru geri geri gitti.

  Sinirlenmiş olan genç adam arabasından fırladı ve taşı atan çocuğu kaptığı gibi yakında park etmiş olan bir arabanın gövdesine sıkıştırdı. Bunu yaparken de bağırıyordu : Sen ne yaptığını sanıyorsun serseri? Bu yaptığın ne demek oluyor? O gördüğün yepyeni ve pahalı bir araba ve attığın o taşın mahvettiği yeri düzelttirmek için kaportacıya bir sürü para ödemek zorunda kalacağım. Neden yaptın bunu ?

  ”Küçük çocuk üzgün ve suçlu bir tavır içindeydi. “Lütfen, amca, lütfen kızmayın. Ben çok üzgünüm ama başka ne yapabilirdim, bilemedim. Taşı attım çünkü işaret etmeme rağmen diğer arabalar durmadı. Çocuk, gözlerinden süzülen yaşları elinin tersiyle silerek park etmiş bir aracın arkasına işaret etti. “abim orada. Yokuştan aşağı yuvarlandı ve tekerlekli sandalyesinden düştü ve ben onu kaldıramıyorum.”

  Çocuğun şimdi hıçkırıklardan omuzları sarsılıyordu ve şaşkın adama sordu : “Onu kaldırıp tekerlekli sandalyesine oturtmama yardım edebilir misiniz? Sanırım abim yaralandı ve benim için çok ağır.
  Ne diyeceğini bilemez halde, genç yönetici boğazındaki düğümden yutkunarak kurtulmaya çalıştı. Yerde yatan sakat çocuğu kaldırıp tekerlekli sandalyesine oturttu, cebinden temiz ve ütülü mendilini çıkartıp, çeşitli yerlerinde oluşmuş ve kanayan yara ve sıyrıkları dikkatlice silmeye çalıştı.

  Bir şeyler söyleyemeyecek kadar duygulanmış olan genç adam, abisinin tekerlekli sandalyesini iterek yavaş yavaş uzaklaşan çocuğun ardından bakakaldı. Jaguar marka arabasına geri dönüşü yavaş yavaş oldu ve yol ona çok uzun geldi.
  Arabanın yan kapısında taşın bıraktığı iz çok derin ve net görülür şekildeydi ama adam orayı hiçbir zaman tamir ettirmedi. Oradaki izi, şu mesajı hiç unutmamak için sakladı :

  Hiçbir zaman yaşamın içinden, seni durdurmak ve dikkatini çekmek için birilerinin taş atmasına mecbur kalacağı kadar hızlı geçme.
  Yaratıcı ruhumuza fısıldar ve kalbimizle konuşur. Bazen, onu dinlemek için vaktimiz olmuyorsa, bize taş fırlatmak zorunda kalır.

  Fısıltıyı dinle… veya taşı bekle.
  Seçim senin. ]
   
  Minera bunu beğendi.
Benım dünyam konusuna benzer içeriklerimiz
 1. benım hayallerımmm

  [SIZE=6][COLOR=purple]benım fazla hayalım yok ...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#800080]guzel bı evım.arabam vebeı seven kocacım olsun..bukadarı bıle fazla ama...:18::18:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=#800080]hayal insallah bı gun olur....:18::18::18:[/COLOR][/SIZE]
 2. benım ruyam

  yaa ben gecen bı ruya gordum onu anlatabılır mıyım baslıyorum basını hatırlamıyorum ama karanlıkta bı el var sadece bı el ve elın ıcınde tam uc tane kucuk komur parcası bı ara el yumruk seklını alıyo ama hemen gerı acılıyo ve uc kucuk komur parcası cok parlak bı renk alıyorr ya kafama cok taktım bu konuda fıkrı olanlar var mıı yardımm luyfenn
 3. benim dünyam

  BENİM DÜNYAM KÜÇÜCÜKTÜR (sol el yumruk yapılır) KÜÇÜCÜKTÜR AMA SEVGİ DOLUDUR (sol elin parmakları yukarıya doğru açılır) BENDE KÜÇÜĞÜM,KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUM (sol elin işaret parmağı açılır) KOŞARIM,OYNARIM (sol elin işaret parmağı koşturulur) ACIKIRIM (sol elin işaret parmağı karına götürülür) ANNEM GELİR BANA SORAR (sağ elin işaret parmağı sol elin işaret parmağı çevresinde dödürülür)...
 4. Benim Dünyam....

  beni öldürdün neyse bari hamamyolu eskişehir hamamyolu eses [LEFT][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1391/cooltext412275344kk8.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=plum]Kendi Dünyamda yaşadığım herşey burda sizlerle paylaşaçağım.... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans...
 5. iç dünyam

  [B]İç dünyam [/B] [LEFT] Dış görünüşü kadar iç dünyasına da önem gösteren bayanlar için. Biz bayanlar genelde üstümüzün nasıl olduğuna bakarız.Nasılsa yolda yürürken içimizi kimse görmeyecek.Oysa ki iç giyimimiz de en az dış görünüşümüz kadar önemlidir.Gereken önemi ve özeni göstermek için tek yapmanız reken renginizi seçmek....

Sayfayı Paylaş