gebe
  1. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43

benim eşimde ilgisizz sevgisini göstermiyor ne oldu bunaa ?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *gülüs* tarafından paylaşıldı.

20 aylık ewliyim ewlenmeden önce beni sewgi seline boğan eşim şimdi o sewgiyi göstermiyor seni sewiyorum demedi ben zorla dedirtmedikten sonra ewe gelit tv karşısına uzanır ne sohbet ederiz nede bi konu hakkında konuşuruz sorunlarımı anlatıncada sen abartıyosun sorunum yok benim der beni susturur kavga ederiz haksız çıkan yine ben olurum bıktımm yaa eskisi gibi olsun istiorum ne yapacam bennn ? :18:

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

üstüne gitme oluruna bırak bence.hatırlatmaya calıs eskı guzel gnlerınızı ama lafla degıl.mesela eskıden yaptıgnız sylerı yapmaya calısın.eskıden ona sen neler yapardın hala yapıyomsun eskıden yaptklarını onu bı dusun.

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    giyin suslen ilgisini cek eskiden yaotıklarınız gittiginiz yerlere gidin canım sıklıyor dısqarı cıkalım de

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım erkekleri anlamak zor alttan alacaksın

5. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    ayy valla herşeyi denedim ama olmuo artık akışına bırakacamm ne olacaksa olur ::::::(

benim eşimde ilgisizz sevgisini göstermiyor ne oldu bunaa ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

ne olurdu benim olsan akor kıraç ne olurdu kirac kıraç benim olsan akor ne başkası oldu ne de olacak sen çalmazsan kapım açılmayacak şimdi içimde yanan bu ateş bir son bulacak hiç utanmam gülüm divaneyim parçalanmış dünyam viraneyim seni her şeyden çok çok istedim vuruldum avareyim ne olurdu benim olsan şu yaralarımı sarsan bıktım artık yol almaktan önüme çıkıp durdursan gidiyorum buralardan...
  2. sevgiye değer ne varsa sizin olsun...

sevgiye değer ne varsa sizin olsun...

gitme gitme dur diyemedim günahım dudaklarımı kapamışken seni bulduğuma tanrıya dua ederken sana söyleyemediğimi artık sende biliyorken gitmee gitme dur diyemedim böyle olsun istemezdim derken bile sensizlik genzimi yakıyor senden tek kalan sensizliğimi sensizliği kalbimin bedenimle çarpan heryerine işledim taakii bedenimde kalbimin atışları duyulmayana dek gitme gitme durr diyemedim!!! ***...
  3. Sevgi Neden Yok Oldu?

Sevgi Neden Yok Oldu?

Sevgi ancak karşılıklı güven duyularak yaşanabilecek bir duygudur. Güvenin oluşması için ise tek şart Allah'a iman eden bir insan olmaktır. Çünkü ancak Allah'tan korkan bir insan Allah'ın hoşnutluğunu arar ve kendi çıkarlarını gözetmez. Böyle bir insan Allah'ın haram kıldığı hiç bir şeyi yapmayacağından güvenilirdir. Nitekim inkar eden insanlar arasında sevginin yok olmasının nedenlerinden...
  4. eşinizin sevgi dilini keşfedin

eşinizin sevgi dilini keşfedin

Eşinizin sevgi dilini keşfedin Her insan sevildiğini hissetmek ister. Hele kadınlar bunu daha çok talep eder. Eşlerin birbirine göstereceği ilgi, alınabilecek değerli hediyelerden daha kıymetlidir. İnsan, tabiatının gereği başkaları tarafından sevilmeye son derece ihtiyaç duyar. Bu yüzden insana verilecek en zalim cezanın yalnız başına hapsedilmek olduğu düşünülmüştür. Psikologlar,...
  5. eşiniz sevgiler gününüzü nasıl kutladı, ne almış

eşiniz sevgiler gününüzü nasıl kutladı, ne almış

hadi bakalım melekler itiraf edelim kimin eşi kime ne almış. eşiniz bu güzel gününüzü kutladı mı yoksa hatırlamadı mı hadi arkadaşlar paylaşalım:)

Sayfayı Paylaş