gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelik dönemimin 2. ayındayım ve ishal durumum var acaba benim gibi hamilelik döneminde ishal yaşayanlar ne yaptıklarını anlatabilir mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte Kramplar gebelikte karın krampları hamilelikte kramplar hamilelikte karın krampları karında kramp kramp ve kasılmalar Hamilelikte anne karnındaki bebek büyüdükçe bir takım problemleri de beraberinde getirir. Anne adayını huzursuz eden bu problemlerin arasında kramplar ön sıralarda yer alır. Geceleri bile uykudan uyandıran bu ani ağrılar, kasların istemdışı hareketlerinden...
  2. Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Erken gebelik belirtileri bulantı ishal karın ağrısı yaşayanlar

Kızlar yaklaşık 6 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyoruz bende karın ağrısı ishan ve bulantı durumu söz konusu. Gebelik yaşayan meleklerimize sormak istiyrum bu erken gebeliğin tam belirtileri nelerdir benim bu yaşadıklarımda gebelik olması söz konusu mu ? Tam belirtileri istiyorum. Hangi testi öneriyorsunuz? not: reglimin üzerinden 8 gün geçti daha test yaptırmadım. HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN...
  3. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun...
  4. Benim gibi origami merakı olan var mı ?

Benim gibi origami merakı olan var mı ?

origami merakı bir akşam canım sıkılmıştı ilk önce bir uçak yaptım ve katlamaya devam ettim kup yaptım sonra kendimi geliştirmeye karar verdim
  5. gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?

Sayfayı Paylaş