gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:))))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:))))

hahah çok güzelmişşşşş:):):)
    emeğine sağlık canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:))))

ayy çok komikler yaa valla manyamışlar iyice:hhh:

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

harıka ya..emegıne saglık

benim gibi pc manyaklarının evi desem kim inanır?Kadir İnanır uhuhuhuhhu:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla - Ne Desem İnanırsın?

Sıla - Ne Desem İnanırsın?

dilek tutmadan kaydı bütün yıldızlar gökyüzüm yerde sanki galiba bu aralar sevenim yok benim ne desem inanırsın gözünde yalancı çoban olmak istemem ne desem inanırsın önünde suçlu çocuk olmak istemem tavrı kalmadı hayatımın boyun eğdi düze dağlarım aklı kaldı geçmişin nazar değdi belki inanırmısın ne desem inanırsın gözünde yalancı çoban olmak istemem ne desem inanırsın önünde suçlu...
  2. Kadir İnanır bu yaptığına inanamıyorum :)

Kadir İnanır bu yaptığına inanamıyorum :)

AŞK HATRINA ÇEHOV İZLEDİ! ÇEHOV KLASİKLERİNDEN 'VİŞNE BAHÇESİ', ÖNCEKİ AKŞAM KADIKÖY HALDUN TANER SAHNESİ'NDE PERDESİNİ AÇTI. Tiyatro salonlarında pek sık rastlanmayan Kadir İnanır da oyunda rol alan sevgilisi Jülide Kural'ı izlemek için oradaydı. Özel hayatını meraklı gözlerden uzak tutan, sinema salonları ve tiyatrolarda bile kendini pek göstermeyen Kadir İnanır, söz konusu sevgilisi...
  3. Kadir İnanır İzmir Çetesi’ni Anlattı

Kadir İnanır İzmir Çetesi’ni Anlattı

izmir çetesi çekim mekanları izmir çetesi hakkında bilgi kadir inanır çekim yerleri kadir inanırın evi İzmir Çetesi 26 Şubat 2011 tarihi Cumartesi akşamı saat 20:00 da Star tv ekranlarında başlıyor.Dizinin başrol oyuncularından Kadir İnanır İzmir Çetesi ile ilgili görüşlerini bildirdi.Sizlere Kadir İnanır'ın açıklamış olduğu dizi hakkında ki görüşlerinin detaylarını sunuyorum. Türk...
  4. Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Melekler ben inanmadım :) Ama biraz daha dikkatli bakınca inanmak zorunda kaldım.Maharetli eller değince sıradan peçetelik bile olur nobel ödüllü peçetelik buyrun :)
  5. Kadir İnanır hayatı

Kadir İnanır hayatı

kadir inanır hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın dev isimlerinden Kadir İnanır ve hayatı hakkınsda ki merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlere sunuyoruz Melek'ler. Doğum : 15 Nisan 1949 15 Nisan 1949da Orduda doğan Türk Sinemasının büyük oyuncularından Kadir İnanır, oyunculuk hayatına foto-romanlar...

Sayfayı Paylaş