gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Benim Hala Umudum Var Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

benim hala umudum var dizisi benim hala umudum var yayın günü
    Sevgili melekler, başrollerinde Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız’ın olacağı Benim Hala Umudum Var dizisinim yayın günü değişti. Star Tv’de her Pazartesi akşamı ekrana gelen dizide, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç kızın yaşam hikayesi anlatılıyor. Dizi yeni sezonda Cuma akşamları GOLD yapımın bir diğer dizisi olan Dila Hanım’dan sonra yayınlanacak.

benim-hala-umudum-var.jpg

Benim Hala Umudum Var Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mazhar Alanson - Benim Hala Umudum Var

Mazhar Alanson - Benim Hala Umudum Var

Benim hala umudum var isyan etsem de istedigim kadar Inad etsem bile birakmazlar sahibim var Benim hala umudum var seviyorlar bazen soruyorlar Hayran hayran seyret ister katil ister vazgeç Güzel günler bizi bekler eyvallah dersin olur biter Güzel günler bizi bekler eyvallah dersin geçer giderboyun Büküp önünde aglasam sessizce su garip gönlüm affolur mu Bu firtina durulur mu benden adam olur...
  2. Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fox tv yepyeni bir dizinin çalışmalarına başlıyor. Faruk Turgut'un çekeceği dizinin adı Benim Hala Umudum Var olacak. Başrollerinde Gizem Karaca ve Berk Oktay'ın oynayacağı söylenen dizinin konusu ise şöyle... Umut, annesinin zorunlu olarak yürüttüğü evlilik nedeniyle, çıkarcı üvey baba,...
  3. Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi

Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi

Bu sayfa; Benim Hala Umudum Var Dizisi Yayın Tarihi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çok yakında ekranlarda yayınlanacak olan Benim Hala Umudum Var dizisinin yayınlanacapı kanal belli oldu. Başrollerini Berk Oktay ve Gizem Karaca'nın paylaşacağı dizi Fox Tvde yayınlanacak.. Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin baş rollerinde son olarak Emir'in Yolu...
  4. Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde!

Erkan Petekkaya Benim Hala Umudum Var Dizisinde!

benim hala umudum var dizisi benim hala umudum var oyuncuları Sevgili melekler, star tvde yayınlanan ve beğeniyle izlenen Benim Hala Umudum Var dizisinde bu hafta ünlü bir oyuncu konuk olacak. Her pazartesi günü star tvde yayınlanan ve başrollerinde Berk Oktay, Gizem Karaca ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı “Benim Hala Umudum Var”a bu hafta ünlü oyuncu Erkan Petekkaya konuk oluyor. 5 Ağustos...
  5. A.Ş.K. Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanacak?

A.Ş.K. Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanacak?

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi yayın tarihi, a.ş.k. dizisi kanalı Sevgili melekler, özellikle Hazal Kaya hayranlarının büyük bir merakla bekledikleri A.Ş.K. dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ın rol aldığı Kanal D'nin yeni dizisi AŞK dizisi 23 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlayacak. Hepinize iyi seyirler diliyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş