gebe
  1. Emmek-Ici

Emmek-Ici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim hayalim hic dogmamis olmak

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında Emmek-Ici tarafından paylaşıldı.

hayalim hic dogmamis olmak ve böylece sonsuzlukta olmak

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bazen bende çok kızıp sinirlendiğimde doğduğum güne pişmanım derim ve anneme neden beni doğurdun derim oda güler hadi ben doğurdum cahildim sen neden doğurdun der sonradanda gülerim ben ne diyorum diye hayat bunları söylen çok zor hayat çokk

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yaşadığımız sürece iyi ,kötu , tatlı acı bisuru şey yaşarız ama bunları yaşarkende buyuruz buyudukçede mantığımız vede kişili,ğimiz oturur canım melek arkadaşım bence hayalin bu olmamalı her ne yaşarsan yaşa seni dahada cesur dik ve olgun bir insan yapmalı inan bana yaşayabileceğin en buyuk kötuluk bile yaşamadıklarından iiyidir her zaman kötunun kötusu vardır ve hayat ne olursa olsun yaşamaya değer :D

benim hayalim hic dogmamis olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende hayal kurarım yaa :(

bende hayal kurarım yaa :(

1_ eşimle ömür boyu bir huzurlu saygılı bir hayat 2_ etrafımdakilerin sağlıklı bir hatının olması 3_ bir hayırlı evladımın olması 4_ evlat edinmek istiyoruz eşimle biz(inşallah) 5_ bir işletmemin olması(turizm eğitimi aldım yabana gitmesin diploma) 6_ ve kimse kimseyi kırmasın istiyorum.... allah herkesin dileğini kabul etsin inşallah:melek:
  2. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  3. ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

ben aşka aşk olmak için hep hayaller kurarım işte buda benim hayalim=)

aşk hayalleri güzel aşk hayalleri ask en güzel hayelleri ben bikere sevdim çok ama o sevmedi bitürlü ne yaptıysam hayattımdan kimler geldi geçti ona olan aşkımı biteremedi işte oyüzden ben hep bigün birine aşk olmak hayalleri kuruyorum daha doğrusu ben aşka aşk olmak istiyorum bu imkansız ama hayaller zaten imkansız olduğu için kurulur=)
  4. Hayalinizde ki cilde sahip olmak için

Hayalinizde ki cilde sahip olmak için

Şüphesiz ki, her kadın sağlıklı, sıkı ve genç bir cilde sahip olmak ister. Peki bu sadece hayallerde mi kalır yoksa o hayaller gerçek olabilir mi Melek'lerim? Elbette ki gerçek olabilir :) Nasıl mı; tabi ki de bu önerileri dikkate aldığınızda Melek'ler :) Eğer yaparsanız cildiniz hayallerinizdeki gibi olur... Vücudumuz ilk sinyallerini cildimiz üzerinden verir. Cildimiz, hislerimizin ve...
  5. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu

Sayfayı Paylaş