gebe
  1. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim HayallerİM !!

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında Taurus tarafından paylaşıldı.

benim hayallerim hayallerin ne renk :):) hayaller kurmak çok güzel bir duygudr ! ama ben öyle çok hayal kurmam ! hayalprest deilim yani :) ben hayatımdan annem ve babamdan ayrılmamak istyorum hep onlarla kalmak istiyorum !amerikada mastır yapmak istiyorum sonrada güzel bir iş ! ayaklarının üstünde durabilen bir bayan ! kariyeriminde çok iii olmasını istiyorum tabi :) sonradaa kimsenin olmadığı sadece ailemin olduğu deniz kenarında bir villa :) her zaman aileme bakıcam ne olursa olsun ! annem ve babam benim için çok önemli ! onlarsız bir gelecek düşünemiyorum :) we diyorum ki BABACIMMM SENİİİİİ ÇOKKKK SEVİYORUUUMMMMM ;)

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Benim HayallerİM !!
    Herşey gönlünce olsun o zaman... Hayallerinin her daim gerçekleşmesi dileğiyle...

3. AnG£lina

AnG£lina Forum Okuru

taurus herşey gönlünce olsun güzel hayaller:)

4. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ailen çok sanşlı cnm senın gibi bir evlada sahibler hayallerin gerçek olsun cnm

5. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle..çok hayırlı bir evlat olacaksın sanırım :)

6. BaL

BaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepimizin hayaLLeri hayırLısıyLa gerçekLeşir inşALLAH

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

eee daha ne ister ki insan delüüüü:D:D
    umarım hayattan istediğin herşey tümüyle gerçekleşir canım;)

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hersey gonlunce olsun...

Benim HayallerİM !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Benim Umudum Var..Hayallerim Var...

Benim Umudum Var..Hayallerim Var...

hayallerim vardı benim hayallerim var benim var kutsi vardı benım hayallerım Gerçekler de birer hayal ürünü olarak doğmuştur..Sonra git gide büyüme hayaliyle yine..Gerçekleşmişlerdir.Onları gerçek yapma hayali vardır insanlarda..Güçlü olanlar gerçekleştirir..Olamayan ise başkalarının gerçeğinde yaşamaya başlar..Ama hayalleri ve umutları asla tükenmez..Bir gün kendi gerçekğini yaratma...
  3. SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

Seni Çok Sevmiştim... Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..! Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim. Hep gitmelerden korkardım... Onun için senden önce benim gidişim...! İnsan sevdiğini bi kere...
  4. Benim hayallerim...

Benim hayallerim...

Herkes hayallerini yazmış ben de koyayım dedim işte hayalimdeki ev :)Ama hayalden öteye gidemez sanırım :) Bu da hayalimdeki araba ama bu gerçek olmaya daha yakın :) Hayalimdeki tatil :)

Sayfayı Paylaş