benim hayallerimm

sedaaa

Yeni Üye
Üye
benim hayallerimm
şu an için bulunduğum ortamdan yaşadığım sıkıntılardan o kadar çok bunaldım ki sessiz sakin orman içerisinde ahşap bir evde olmayı isterdim kafamı dinlemek için hafifce esen rüzgara ve az bir şekilde uzaktan gelen kuş seslerinin kendimi bırakarak tüm sıkıntılarımı unutup kendimi o hava içerisine bırakmayı isterdim

sevdiğim insanın bana uzak değilde bana ait olmasını benim onu sevdiğim gibi beni sevmesini onunla bir ömür geçirmeyi dilerdim

kısa zaman içerisinde de üniversiteyi istediğim bölümü kazanmayı isterdim

canım m hayallerini hepsini okudum .umarım tek tek gercek olucaklar.insanı hayata bağlayan hayalleridir.sen hiç bir zaman hayalsiz kalma insallah.

canım m hayallerini hepsini okudum .umarım tek tek gercek olucaklar.insanı hayata bağlayan hayalleridir.sen hiç bir zaman hayalsiz kalma insallah.
çok teşekkür ederim canm insanı zaten hayata bağlayan birşey diyebilirim hayaller için umarım hepimizinde hayalleri gerçek olur

hayal

sahip olduğum aklımın alınmasını geçmisi ait ve geleceğe ait hiç bir sey düşünemeden masmavi sonsuzluklarda bir kus tüyü gib hafif hiç yere düsmeyecek gib süzülmek isterdim.çünkü sahip olduğumuz bu akıl basımızda var olduğu sürec hep sahte mutlulukların arayısı içinde geçiyor.ve her güzellik anlık her mutluluk anlık oluyor.ve gerçek son var olduğu sürece gerçek mutluluk olamaz.ölümün olduğu bi dünyada gerçek mutluluk aramak avunmaktan bask bir sey değil.gözlerinin kapayacak ve sonsuza kadar süzüleceksin gökyüsünde amacsızca gelecek korkusu hayat yaşam korkusu olmadan.anlamsızca .faydasız olacaksın aslında senden çıkar saglamak amacı güdülemeyecek süzüleceksin o kadar hayal bu iste hayal ötesi bu gerisi bos ve yalan

istediklerimizin hepsi hayal işte gerçekte olma ihtimali düşük olan şeyler belkide bunlarla avutmaya çalşıyoruz işte kendimizi olacakmış gibi belki kandırıyoruz kendimizi ama birnevi insanın mutluluğunun kaynağı olabiliyor..

Dilerim ki ,hayal ettiğin herşey olur ama o ormanda ki ev hayalin, olmaz :) Neden; çünkü, sevdiğin yanında olursa, üniversiteyi kazanırsan "ormanda ne işim var benim yaa" diye düşünürsün :)

Dilerim ki ,hayal ettiğin herşey olur ama o ormanda ki ev hayalin, olmaz :) Neden; çünkü, sevdiğin yanında olursa, üniversiteyi kazanırsan "ormanda ne işim var benim yaa" diye düşünürsün :)
inşallah canım :) evet o konuda haklısın şimdi düşünüce bana da mantıklı geldi dediğin diğerleri olursa inşallah o kısmı elerim artık :)

evet hayallerim arasında şu anda bir tanesini gerçekleştirmiş bulunuyorum üniversiteyi kazandımmmmmm :)))))) uzun zaman oldu şimdi paylaşmak istedim :))

Yüce Rabbim bize hayal kurup onu ondan dilemeyi nasip etsin. Ne güzel insallah rabbim hakkinda hayirli olani sana nasip eder ve seni onunla mutlu eder.
Bazen insan hakkinda hayirli olmayanida bilmeden isteye biliyor.
Rabbim herkese hakkinda hayirlisini nasip etsin.
Amin

çok gzel temennide duada bulunmuşsun canım hepsi içinde binlerce kez amin rabbim hepimizi sevindirsin hayallerini gerçek eylesin inşalah

Geri