gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Benim hayatım

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bugüne kadar yapmak isteyipte yapamadıklarınız.herneyse paylaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    köşen hayırlı olsun cnm ilk misafirin ben olayım..

3. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler

Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer...............

Benim hayatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim hayatim...bulimia ile...

benim hayatim...bulimia ile...

bulimia hikayeleri bulimiadan kurtulmak bulimiadan ölenler hamilelikte bulimia merhaba melekler. bende sizlerle derdimi paylasmak istedim. daha yeni yeni utancimi yenebildim ve anlatabiliyorum. anneme ve babama bile yeni söyleyebildim. 6 yildir evliyim ve cocugum var. cocukluktan beri kiloluydum, ve evlendim. ben isvicrede dogup büyüdüm ve evlendikten sonra 10 ay türkiyede kayinvalidemin...
  2. Askim benim, hayatimin anlami..

Askim benim, hayatimin anlami..

hayatımın anlamı aşkım hayatımın anlamına mektup Seninle konusurken, gözlerine bakarken, hatta sen yanimda yokken, seni düsündügümde bile gürül gürül bir irmak akiyor yüregimden. Her damlasinda mutluluk ve heyecan tasiyan bir irmak bu.su yalan dünyada ölüm kadar gerceksin benim icin. Yasamak kadar tutkulu..Pilimi pirtimi toplayip acilardan, gidecegim tek adressin.Sen benim dönüsü olmayan...
  3. Bu hayat benim

Bu hayat benim

BU HAYAT BENİM Bu Hayat Benim... Şimdi sizlere bana verilen şu değerli hayatı anlatacağım,o kadar değerli ki...Her bir adımım da daha bir anlam kazanıyor,o kadar şanslıyım ki şanslı olduğumu düşündüğüm anda şansım daha da açılıyor,öyle güçlüyüm ki güçlü olduğumu savunduğum her anda yanımda olanların hepsi eziliyor,çünkü bu hayat benim hayatım!Gelelim yıllar öncesine...Bu duygu...
  4. hayat kurtaran 7 besin :)

hayat kurtaran 7 besin :)

İşte Amerika’nın en iyi uzmanlarının hazırladığı besin reçetesi: Kalbi koruyor * BADEM: Her gün, bir çay fincanın yarısını dolduracak miktarda, yani 30 gram badem yemeyi ihmal etmeyin. Omega-3 asitli yağları açısından oldukça zengin bir besin olan badem, kandaki kötü kolesterol (LDL) oranını yüzde 4.4 oranında düşürüyor. Badem böylece damar tıkanıklıklarını önleyerek, dolaşım sisteminin...

Sayfayı Paylaş