gebe
  1. zeygul

zeygul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim için 4444 okuyabilirmisinz lütfen......

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında zeygul tarafından paylaşıldı.

lütfen acil...

2. zeygul

zeygul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse yardım edemiyecek mi????

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ben 160 tane okudum ins. faydam olur ....dua istemek güzel ama seninde okuman daha faydali duanin kabulu icin..

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. zeygul

zeygul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bende okuyorum ama yardım amaçlı benim istegim kısa sürede olursa benim için çok iyi

benim için 4444 okuyabilirmisinz lütfen...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen

Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen

içinde bu kadar öfkemi vardı kenan doğulu güvendiğim dağlara karlar mı yağdı güvendiğin dağlara karlar mı yağdı kenan doğulu içinde bukadar öfkemi vardı güvendiğim belki haberin yok herşeyi duydum belki yüzün yok perişan oldun belki de şarjın bitti ya da biz bittik ara beni lütfen sesini duymalıyım masal anlatsanda hikayen ödülleri toparlasada seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen sana...
  2. lütfen biri beni duysun

lütfen biri beni duysun

üye resmimi daha halen koyamadım hata oluştu diye yazı çıkıyor
  3. lütfen beni şımartınnn

lütfen beni şımartınnn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. lütfen ekleyin beni:((

lütfen ekleyin beni:((

arkşlr yeniyim arkdşlk isteği gönderin bana şimdiden tşklr
  5. beni lütfen bilgilendirinn  :( :(

beni lütfen bilgilendirinn :( :(

bundan tam 6 ay once istemedıgım bı kurtajım oldu ve sonrasında bebek ıstedık esımle kurtajım subat 29 da oldugu ıcın adet gunlerımde o gunden berı 6 aydır bozulmaksızın 29 unda oluyor.doktorada gıttım hersey cok yolunda dedı rahımımde herhangıbır sıkıntıda yok.suan ayın 27 sı ve bundan ıkı uc gun once ıkı damla kan geldı acık renk yerlesme kanamasımı dedım acaba goguslerım cok fazla dolgun ve...

Sayfayı Paylaş