gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**benim için ölme**

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Adam kadına diyordu ki; �Senin için ölürüm�� Kadın adama dedi ki; �Benim için ölme, benim için yaşa!�
    Adam kadına diyordu ki; �Sensiz hayatın hiç tadı yok�
    Kadın adama dedi ki; �Sensiz zaman geçmiyor...�

Adam kadına diyordu ki; �Hayatımın sonsuz ve gizemli kadını..�
    Kadın adama dedi ki; �Hayatımın en değerli parçası...�

Adam kadına diyordu ki; �Seni asla bırakmam�
    Kadın adama dedi ki; �Beni sakın bırakma!�

Adam kadına diyordu ki; �Seni ölene kadar seveceğim...�
    Kadın adama dedi ki; �Aşkın, masalların gerçek olabileceğine inandırıyor beni...�

Adam kadına diyordu ki; �Sana gerçek olmayan hiçbir şey söylemedim�
    Kadın adama dedi ki; �Gerçekten mi?�

Adam kadına diyordu ki; �Artık inan bana!�
    Kadın adama dedi ki; �İnandım! İlk defa��

Adam kadına diyordu ki; �Kolay üzülen biri değilim ama gözlerinde hüznün küçük bir kırıntısı yüreğimi kanatmaya yetebilir�
    Kadın adama dedi ki; �Bu bakışım değil, bu duruşumsa ya?!�

Adam kadına diyordu ki; �Kınında sessizce bekleyen bir hançer ruhum yokluğunda��
    Kadın adama dedi ki; �Bense zayıf düşüyorum hayata, her yok oluşunda��

Adam kadına diyordu ki; �Ayrılıklarda sınanan bir sevgiyle eğitiyorum kendimi şimdi��
    Kadın adama dedi ki; �Ayrılık yok sevdamızda...�

Adam kadına diyordu ki; �İki kişilik bir yalnızlaşma şekli mi yoksa aşk?�
    Kadın adama dedi ki; �Kişiliksiz mi yoksa?�

Ve adam kadına diyordu ki; �Senin için ölürüm!�
    Kadın adama dedi ki; �Benim için sakın ölme! Benim için ölmesin kimse! Bir Allahın kulu da, çıksın da delikanlı gibi; benim için yaşasın!�

Ölmek kolaydır, yaşamak zordur! Aşk biri için yaşayabilmektir oysa!

2. MaWi_ßoNCuK

MaWi_ßoNCuK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **benim için ölme**
    çok güzel yha paylaşım için sağolsın...

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **benim için ölme**

çok güsellll..paylaşımm için saoll..

**benim için ölme** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölmek için bir neden

Ölmek için bir neden

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz +Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde -Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim +Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım -Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı +Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum -Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü
  2. İçimdesin

İçimdesin

Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? .. Yağmur bırakmadan geçen bulutlar gibiydi zihnimdeki düşünceler; dilime düşmeyen, sözcüklere dönüşmeyen! .. Ben, sana ne söyleyebildim ki bunca zamandır..¿? .. Her zaman fazla oldu söyleyemediklerim, söyleyebildiklerimden! .. Her zaman; bir bilinmez lisandaki çözülmez şiirleri koklayıp, hissettirmeye çalıştım sana... Her zaman biraz daha...
  3. Ölmek için yarıştılar

Ölmek için yarıştılar

Göçük altında kalarak hayatını kaybeden 2 maden işçisinin, zorlu sınava girip işi alındığı ortaya çıktı. TTK'nın sınavında adaylar 4 metrelik direkler taşıyıp, balta kullanmışlardı. Zonguldak’tan önceki gün gelen acı haber maden işçilerinin kara yazgısını bir kez daha gün yüzüne çıkardı. Ekmek parası kazanmak uğruna girdikleri zorlu sınavı geçerek 1 ay önce iş başı yapan Adem Altıparmak...
  4. İmanla ölmek için neler gerekir?

İmanla ölmek için neler gerekir?

İmanla ölmek için, doğru iman sahibi olmaya, salih ameller yapıp, salih arkadaşlar edinmeye çalışmak gerekir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Kulun Kıyamet günü ilk hesaba çekileceği ameli namazdır. Eğer o düzgün çıkarsa, diğer amelleri de düzgün olur. Eğer o bozuk çıkarsa diğer amelleri de bozuk olur.) [Taberani] (“Sübhanallah” demek mizanın sevap kefesinin yarısını doldurur....

Sayfayı Paylaş