gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu benim için üzülme dizi oyuncusu Çağlar Ertuğrul resimlerine yer vermektedir. İzleyiciyi ekran başına bağlayan Mahsun Kırmızıgül'ün yepyeni dizisi "Benim İçin Üzülme" gün geçtikçe dizi konusu ve oyuncuları ile ilgi toplamaya devam ediyor.

Dizi de Sinan karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, muhteşem gözleri ve düzgün fiziği ile genç kızların ilgisini çekmeye başladı bile...
    Daha önce reklam oyuncusu olarak tanıdığımız Çağlar Ertuğrul Mahsun Kırmızıgül'ün son keşfi diyebiliriz.

Dizi bölümleri ilerledikçe eminim ki Çağlar'ın inanılmaz bir hayran kitlesi oluşacak;) Sanatçının en karizma resimlerini hayranları için galerimiz de bir araya getirerek gözleriniz bayram etsin diyerek sizleri galerimize bekliyorum:D:D

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı

Çağlar Ertuğrul Resimleri var mı

Çağlar Ertuğrul çok hoşuma gidiyor yakışıklı buluyorum bence ekranların çok kazanan isimlerinden daha da yakışıklı o ne gözler dimi ya :) Kızlar sizden Çağlar Ertuğrul Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. Benim İçin Üzülme Öykü Çelik Resimleri

Benim İçin Üzülme Öykü Çelik Resimleri

Bu konu Öykü Çelik resimlerine yer vermektedir. Şu sıralar ATV ekranlarının yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" izleyici ekran başına çekmeye devam ediyor. "Benim İçin Üzülme" dizisinin mimarı Mahsun kırmızıgül... Dizide Bahar karakterini canlandıran Öykü Çelik hayranlarına özel sanatçının en güzel resimlerini foto galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret...
  3. Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Bu konu Fulya Zenginer resimlerine yer vermektedir. Fulya Zenginer şu sıralar ATV ekranlarının yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" de Buke karakterini canlandırıyor. Dizi yeni olmasına rağmen oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Mahsun Kırmızıgül imzalı dizi de Buke rolünü canlandıran Fulya Zenginer daha önce Tövbeler tövbesi ve Küçük Kadınlar dizisin de seyretmiştik. Sanatçıya...
  4. Benim İçin Üzülme Tansel Öngel Resimleri

Benim İçin Üzülme Tansel Öngel Resimleri

Bu konu Benim için üzülme oyuncusu Tansel Öngel resimlerine yer vermektedir. ATV ekranlarının Mahsun Kırmızıgül imzalı yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" de Niyazi karakterini canlandıran buke ye aşık Karadenizli bir genci oynayan Tansel Öngel hayranları için sanatçının en güzel resimlerini foto galerimiz de bir araya getirdik. Tansel Öngel resimlerine ulaşmak için galerimizi...
  5. Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Benim İçin Üzülme Çağlar Ertuğrul Hayatı Hakkında Bilgi Verimisiniz

Bir haberde Benim İçin Üzülme dizisinde Çağlar Ertuğrul diye birinin oynayacağını okudum. Kim bu Çağlar Ertuğrul, hoş çocuk :D

Sayfayı Paylaş