gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

benim için üzülme dizisi, benim için üzülme, show tv benim için üzülme

Sevgili melekler, show tvnin beğeniyle izlenen dizisi Benim İçin Üzülme dizisi bu akşam final bölümüyle sona eriyor. Karadeniz'in en uzun soluklu dizisi olarak izlediğimiz Benim İçin Üzülme, bu hafta 55.bölümüyle seyircisine veda ediyor.

benim-için-üzülme.jpg

Niyazi, Buke’ye yeni bir hayat kurmak için çabalamaktadır. Harun’dan kurtulmanın heyecanıyla Buke, Dilan’la yeni hayatını kurmak için heveslidir. Ama Buke’yi yeni hayatının ilk gününde nasıl bir zorluk bekliyor?

Harun Buke’nin öldüğünü sandığından yıkılmış bir haldedir. Buke’siz bir hayatı düşünemeyen Harun, bu durumu kabullenemez. Yıkılmış haldeyken hiç beklemediği bir şey öğrenen Harun ne yapacak? Zühre’yi babasına söyleyenin Yaşar olduğunu öğrenen Yılmaz, Yaşar’la hesaplaşmak için karşı karşıya gelir…

Benim İçin Üzülme, 29 Nisan Salı akşamı saat 21.00’de final bölümü ile Show TV’de...

Benim İçin Üzülme Dizisi Bu Akşam Sona Eriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Kızlar Benim İçin Üzülme Dizisi ilginizi çekti mi bilmiyorum ama benim çok ilgimi çekti ve izlemek istiyorum hele de o dizide ki Büke çok ilgimi çekti mümkünse bana Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri sunar mısınız
  3. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin...
  4. "Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

"Bebek İşi" Dizisi Bu Gece Sona Eriyor!

bebek işi dizisi, bebek işi dizisi bitiyor, bebek işi Sevgili melekler, show tvnin bir dizisi daha ekranlara veda ediyor. Bu gece yayınlanacak olan bölümüyle bitecek olan Bebek İşi dizisinde başrollerde Nurgül Yeşilçay ve Timur Acar rol alıyordu. Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın Bebebk İşi'nden sonra 'The Killing' dizisinin uyarlamasında bir dedektifi canlandıracağı öğrenildi.
  5. Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

Görüş Günü Kadınları Bu Akşam Sona Eriyor

görüş günü kadınları, görüş günü kadınları dizisi, görüş günü kadınları final Sevgili melekler, Fox Tv'nin büyük umutlarla yayınına başladığı dizisi Görüş Günü Kadınları da reyting canavarına yenik düştü. Dizi bu akşam yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek. FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Şenay Gürler, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer ve Nesrin Cavadzade'nin...

Sayfayı Paylaş