gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fulya Zenginer Fotoğrafları

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fotoğrafları Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fotoları

Sevgili melekler, genç, güzel ve başarılı bir oyuncunun birbirinden güzel fotoğraflarıyla karşınızdayız yine :) Bu yazımızda Benim İçin Üzülme dizisi Büke fotoları paylaşacağız sizlerle. Dizide Büke karakterini Fulya Zenginer canlandıracak :)

Oyuncu Fulya Zenginer 21 Temmuz 1989 yılında İstanbul‘da doğdu.İlk öğretimini Zeytinburnu Ziya Paşa İlköğretim Okulunda tamamladı.Lise eğitiminiyse Bakırköy Lisesi‘nde tamamladı.

İlk kez 2006 da Star Tv‘de yayınlanan İki Aile dizisinde rol aldı.Daha sonra yine Star Tv‘de yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz karakterini canlandıran Zenginer, yeni sezonda Benim İçin Üzülme dizisinde Büke karakterini canlandıracak.

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Fulya Zenginer Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fulya zenginer

Fulya zenginer

fulya zenginer facebook fulya zenginer ayak ayakları
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri istiyorum

Kızlar Benim İçin Üzülme Dizisi ilginizi çekti mi bilmiyorum ama benim çok ilgimi çekti ve izlemek istiyorum hele de o dizide ki Büke çok ilgimi çekti mümkünse bana Benim İçin Üzülme Dizisi Büke Resimleri sunar mısınız
  4. Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi 'Benim için Üzülme'

Bu konu; benim için üzülme dizisi hakkında bilgi vermektedir Mahsun Kırmızıgül yeni bir diziyle yine yönetmenliğini konuşturacak. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde olduğu gibi bu dizide de ilk bölümlerini çektikten sonra yerini başka bir yönetmene bırakacak. Yine bir Mahsun Kırmızıgül hikayesi olan 'Benim için Üzülme' Karadeniz dramasını konu ediniyor. Mahsun Kırmızıgül'ün ardından dizinin...
  5. Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Benim İçin Üzülme Fulya Zenginer Resimleri

Bu konu Fulya Zenginer resimlerine yer vermektedir. Fulya Zenginer şu sıralar ATV ekranlarının yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" de Buke karakterini canlandırıyor. Dizi yeni olmasına rağmen oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Mahsun Kırmızıgül imzalı dizi de Buke rolünü canlandıran Fulya Zenginer daha önce Tövbeler tövbesi ve Küçük Kadınlar dizisin de seyretmiştik. Sanatçıya...

Sayfayı Paylaş