gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Benim İçin Üzülme Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncu Kadrosu Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları İsimleri

Sevgili melekler, son dönemde çektiği ve ekranlarda yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen Hayat Devam Ediyor dizisiyle beğeni toplamaya devam eden Mahsun Kırmızıgül şimdi yeni bir diziyle yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Bu yazımızda sanatçının çekeceği Benim İçin Üzülme dizisi oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere..

Mahsun Kırmızıgül’ün çekmeye hazırlandığı Benim İçin Üzülme adlı Karadeniz dizisinin başrol oyuncuları belli oldu.

Karadeniz ailelerinin bu kez dramını ele alacağını belirten Mahsun Kırmızıgül, aylar süren çalışmaların ardından Öykü Çelik ve Fulya Zenginer ile el sıkıştı.

Ünal Silver, Tansel Öngel ve Anna rolüyle Tatiana Tsikevic’in de rol alacağı dizinin erkek başrol oyuncusunun ise piyasaya Kırmızıgül’ün kazandıracağı yeni bir isim olacağı söyleniyor.

Fulya Zenginer

Öykü Çelik

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    erkek oyuncu kimm acabaa :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Son aldığımız bilgilere göre erkek oyuncu hakkında ki ayrıntıları da konumuza ekledik cemoş :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hiiii yine yeni bir isimmm olacakk zaten mahsun kırmızıgülünn huyu bu nerde görünmemiş bir yüz varsa onu kazandırıyor bence iyide yapıyor bu sektörün yeni yüzlere ihtiyacı varr
    sıkıldık hep aynıı oyuncualrı izlemekten :D:D

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aynen valla katılıyorum.:D:D Piyasada var 10 tane oyuncu dön dolaş aynı isimler oynuyor. Yurtdışında öyle mi oysa, nerdeyse her filmde ayrı yüzler, üstelik hepsi de gayet başarılı :S

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy evet hiç deme artık kadın oyuncualrda erkek oyuncualrda yaşlandııı halenn aşk meşkk dizileri çekiyolar:D:D artık annee olmaları lazımm hahaha

Benim İçin Üzülme Dizisinin Oyuncu Kadrosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln
  2. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler acaba

Kızlar yeni diziler arasında ilgimi çeken bir dizi oldu adı Benim İçin Üzülme. Bu dizi fragmanlarından ilgimi çekti ve merak ediyorum bu dizide kimler oynuyor diye:S Aranızda Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları kimler bilen var mı?
  3. Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları Resimleri ve bilgileri

Benim İçin Üzülme Dizisi Oyuncuları Resimleri ve bilgileri

Benim İçin Üzülme oyuncuları Benim İçin Üzülme dizisinde kimler oynuyor Müziği bıraktıktan sonra televizyon da başarılı işlere imzasını atan Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi, pek yakında ekranlarda Karadeniz fırtınası estirecek Melek'lerim. Benim İçin Üzülme dizi oyuncuları isimleri ve resimlerine bu sayfamızda, diziyi merakla bekleyen tüm arkadaşlarımız için paylaşıyoruz. Yakında...
  4. Benim İçin Üzülme dizisinin tam kadrosu

Benim İçin Üzülme dizisinin tam kadrosu

Şu an için doğru dürüst beğenerk izlediğim bir dizi yok ama Mahsun'un Benim İçin Üzülme dizisi dikkatimi çekti. Acaba kimler oynuyor bu dizide paylaşırsanız sevinirim..:)
  5. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D

Sayfayı Paylaş