gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

benim icin yanlizca sen varsin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

benim icin yanlizca sen varsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen varsin Atatürküm herseyimizde

sen varsin Atatürküm herseyimizde

SEN VARSIN ATATÜRK'ÜM HER ŞEYİMİZDE Bu gün yatağımdan hür kalkıyorsam Ekmeğim ak suyum berraksa, Ağaçlar çiçek açıyor Topraklar ısınabiliyorsa, Sesim gür çıkıyor Özgür özgür bakabiliyorsam, Sen varsın gözbebeklerimde Sen varsın Atatürk'üm sen varsın. Yazabiliyorsam gönlümce Okuyabiliyorsam... Kazabiliyorsam toprağımı Gün ışığında çapa kürek elde, Çalışabiliyorsam gece gündüz Ekip...
  2. Sen İçimdeki Bensin!

Sen İçimdeki Bensin!

Tutsak olduğun her yarım kalmışlığında bir damla ateş olsan, düştüğün her yerde bir kıvılcım bırakacaksın . Bu da seni duygusal anlamda yüz binlerce parçaya bölmeye yetecek . Sonraları bir gün gelecek ve sen bir meşale yakmaya çalışacaksın ; ancak elinde kalan bir tortu ateş parçası o meşaleyi yakmaya yetmeyecek . Önemsiz diye geride bırakıp gittiğin o minik kıvılcımların önemini...
  3. Sen benim için vazgeçilmezsin

Sen benim için vazgeçilmezsin

sen benim icin vazgecilmezsin sen vazgecilmezsin vazgeçilmezsin benim için vazgeçilmezsin dinle Bu kadar çok sevebilir misin.? Hava gibi..? Su gibi? Yaşamak gibi sevebilir misin..? Ben var ya .ben… Sabah gözlerini açınca yaşıyor muyum diye Düşünmeden önce seni ne kadar özledi mi düşünüyorum.. Saplantı yüreğimin ortasında kocaman bir arzu. Aşkın ise volkan misali patlıyor içimde.....
  4. Sen-İçimdeki-Bensin

Sen-İçimdeki-Bensin

Tutsak olduğun her yarım kalmışlığında bir damla ateş olsan, düştüğün her yerde bir kıvılcım bırakacaksın . Bu da seni duygusal anlamda yüz binlerce parçaya bölmeye yetecek . Sonraları bir gün gelecek ve sen bir meşale yakmaya çalışacaksın ; ancak elinde kalan bir tortu ateş parçası o meşaleyi yakmaya yetmeyecek . Önemsiz diye geride bırakıp gittiğin o minik kıvılcımların önemini sezeceksin ve...

Sayfayı Paylaş