gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

benim kadar çekme sakın!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim kadar çekme sakın!
    çok güzeldi emeğine ssağlık.

benim kadar çekme sakın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakın beni anlamaya kalkma!..

Sakın beni anlamaya kalkma!..

Yarım kalsın.Öyle olduğu yerde .Belkide daha iyi olur ne dersin?Daha fazla hayal kırıklığının ne sana ne de bana faydası olmazki. Onca yanlıştan sonra aşkın çokta fazla önemi olmaz,olmuyor.. Kırıla kırıla onaracak yer kalmıyor yürekte. Kaçıncıya onardıysak o kadar kırıldı işte .Yarım kalsın daha iyi. Tadı başka tenlerde arasakta birbirimizi,ihmal ettiğimiz onca duygu ve diğerleri....
  2. Rafet El Roman - Sakla Beni

Rafet El Roman - Sakla Beni

Derdime dert kat yine de bende kal Bu ömür uğrunda sana heba Dört mevsim gibisin her günün ayrı güzel Bu kalp sana yeter Ömrüme yük ol yine de bende kal Emrin kulun olur seni korur Ender nadir bulunur senin gibi güzel yar Bu kul sana tapar Sakla beni sar kuytularında Salla serp savur rüzgârlarında Dolayıp tut beni kanatlarında Besle beni yar yudum yudum aşkla
  3. Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Sibel Can - Sakın Sevme Beni

Senin hüznün benim mutluluğum olacaksa Sözler başladığımız yerde kalacaksa Kalp verdiklerinin hesabını tutacaksa Yok istemem Sakın sevme beni Senin kanununda aşkla ölmek yasaksa Gün gelir yüreğin benide unutacaksa Senden yadigar bir resim kalacaksa Yok istemem sakın sevme beni Alışmalı alışmalı Yıkılıp yeniden kalkmaya Kabullenip sana düşeni Dünyaya bırakmaya Yüklenip tüm acılarını...
  4. Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

Beni BırAkma SAkın KEndİne SAkLA

sakın beni bırakma Beni rüzgara vermeÖfkeli bir deniz gibi Üstünden atma beni Yazdığın gibi silme Yumruklama parçalama Ne yapsam kırılmaz diye İtme koca dağlardan Gidip gelip ağlatma=( Bu bensiz yapamaz de İçinin derinlerine sakla Gösterme kimseye beni Gönlünde tut bırakma Kuşlara parçalatma Çöllere koyup dönme Gözden çıkarma beni Tam her şeyimi aydınlatırken Yeter bu kadar...
  5. Beni " SENDE " sakla..

Beni " SENDE " sakla..

Beni " SENDE " sakla.. Senden önceki hiçbir mutluluk senin gözlerin kadar anlamlı değilmiş meğer...” Sende yaşıyorum... Hayatta yüreğim. Önümde gözlerin arkamda benliğim.. Biletsiz bindiğim yolculuğun son durağındayım.... Sana gelirken aynı gökyüzünün altında sensiz tüm kaldırımları ateşe verdim.. Sonra da sensiz tüm kelimeleri söktüm dudaklarımdan.. Bir sen kaldın avuçlarımda bir...

Sayfayı Paylaş