gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum ama bayanlarda bu kan grubu riskliymiş doktor pozitif olsun diye iğne vuruyormuş acaba bu iğnehamileykenmi yoksa hamilelikten öncemi vuruluyor bilgisi olan varmı acaba

benim kan grubum B rh (-) negatif. bebek sahibi olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  2. bebek sahibi olmak istiyorum

bebek sahibi olmak istiyorum

merhaba bende bebek sahibi olmak istiyorum 2 aydır şuan regl dönemimdeyim kanamam var ama sırtımda ve kasıklarımda sancıda var hiç böyle olmazdı.çok merak ediyorum yardımmmmm
  3. Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Selam kızlar benim dudaklarım çok ince ve yüzümde en beğenmediğim yer dudaklarım arkadaşlarıma bakıyorum ne güzel dudakları var sırf bu yüzden belirgin renklerde ki rujları süremiyorum acaba nasıl dolgun dudaklara sahip olabilirim bu konuda bilgisi olan var mı?
  4. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş