gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı dilinde ve damagında kabarmalar oldu ne yapmalıyım

benim kızım şu anda 9 aylık ve diş çıkarıyor dudagında uçuk çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu Anda....

şu Anda....

ŞU ANDA -biri seninle gurur duyuyor -biri seni düşünüyor. -biri senin için endişeleniyor. -biri seninle konuşmak istiyor. -biri seninle olmak istiyor. -biri senin iyi olduğunu umuyor. -biri verdiğin destek için sana minnet duyuyor. -biri elini tutmak istiyor. -biri her şeyin yoluna girmesi için sana dua ediyor. -biri senin mutlu olmanı istiyor. -biri onu bulmanı istiyor. -biri senin...
  2. 9 Adımda Ağız ve Diş Sağlığı

9 Adımda Ağız ve Diş Sağlığı

9 Adımda Ağız ve Diş Sağlığı Ağız kokusu ve diş çürükleri günlük hayatımızı zorlaştıran en önemli sağlık problemlerimiz arasında yer alıyor. Ancak hayatı doğrudan etkilemediği için diş sağlığına gereken önem verilmiyor. Plusdent Diş Kliniği’nden Diş Hekimi Mehmet Kazandı, günlük hayatımızda sıkça düştüğümüz 9 hataya dikkat ederek daha sağlıklı dişlere sahip olabileceğimizi söylüyor. Diş...
  3. ışte güzide duran'ın 9 aylık kızı!

ışte güzide duran'ın 9 aylık kızı!

güzide duranın bebeği güzide duran ve bebeği duran duranın kızı ve kızı Güzide Duran, önceki gün 9 aylık kızı Selin’le İstinye Park’taydı. Daha önce kızını gazetecilere göstermeyen Duran, görüntü alınmasına bu kez ses çıkarmadı. Güzel havayı fırsat bilen ünlü manken, alışveriş yaptıktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.
  4. Bebeğim diş çıkarıyor!

Bebeğim diş çıkarıyor!

bebeğim diş çıkarıyor iştahsız Bebeğin dişlerinin çıkması büyüdüğünün, geliştiğinin ifadesidir ve anne babaları mutlu eder. Fakat aynı durum bebeğin huzurunu kaçırır, iştahsız günlere neden olursa aileler için sıkıntı nedenidir. Bebeğin diş çıkarma döneminde nasıl davranmak, neler yapmak gerektiğini Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Gökhan Mamur’un bir röportajından öğreniyoruz. Buyurun...
  5. 34 haftalık hamileyim ve kızım su çiçegi çıkarıyor.

34 haftalık hamileyim ve kızım su çiçegi çıkarıyor.

merhaba ben 28 yaşındayım ve 34 haftalık hamileyim kızım su çiçeği çıkarıyor bana ve bebeyime geçermi yada bebeyimde sorun çıkarırmı bu durum neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş