gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Benim korkum ölüm değil

Konu, 'Çöplük' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Benim korkum ölüm değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğer değilsen ölü!

eğer değilsen ölü!

Sana derim ey velî kıl beş vakit namazı Eğer değilsen ölü kıl beş vakit namazı Ezan okur müezzin çağırır Allah adın Yıkma din direğini kıl beş vakit namazı Hep kanat çırpar kuşlar, tesbih okur ağaçlar Himmet alın kardeşler kıl beş vakit namazı Namazı kıl zikreyle, elin götür şükreyle Öleceğin fikriyle, kıl beş vakit namazı Aklın namazda olsun, mahşerde yüzün gülsün Kabrinde ışık olsun kıl...
  2. ÖLÜM bendim ama SEN yaşam değildin

ÖLÜM bendim ama SEN yaşam değildin

..."SeN" Yakomaz Gecelerde Ağlardın... “GiTtiN... solan bir mevsim değil sadece bendim. Şimdi ay güneşim oldu..” Herkesin bir tanımı vardı aşka dair. Herkesin farklı bir aşk sunumu. Benim de... Mutsuz aşktı benim sahnemde hayat bulan aşkın adı... Donuk ve mat ama kutsal bir aşktı. Madde bağımlılığı gibiydi, nefes alamayan astımlı bir hastaydı o, ama onurlu bir aşktı....

Sayfayı Paylaş