gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Benim meleğim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Benim meleğim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim benim

meleklerim benim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. meleklerım güllerınız benden....

meleklerım güllerınız benden....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bende meleğim...

bende meleğim...

melekler mekanı merhaba... ben yeni üyeniz...şimdiden tümmm meleklere slm...
  4. benim melek annem :(

benim melek annem :(

annem annem resimleri benimm biricik melek annemm seni ne çok özlüyorumm bilemezsinnnnnn. herşey yanımda herşey varda bir sen eksiksin. ellerini tutamamak dizlerine başımı koyamamak bir kez olsun sana annem siye sarılamamak ne acı be annemmm çok acı. meleğim biriciğimmsin. yerini hiç kimse dolduramaz bilesin. hep aklımda hep yüreğimdesinn annem hissedesinnn. herşeyi aştım bu güne geldim...

Sayfayı Paylaş