gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

benim mi???

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

benim mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Beni Arayabilir Misin

Yaşar - Beni Arayabilir Misin

beni arayabilir misin bir istek duydum içimde seni sevmenin dısında hani sevdanın sınırlarını arıyorum ya bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya cok dayanamam sen beni bilirsin bu gece beni arayabilirmisin bir istek duydum içimde hani sevmenin dısında ümitsiz ama acele ask aranıyor bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı...
  2. Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ?

Kovabilir misin Beni Senden ? Hiçbir Yerinde Yok Asaletin İbresi Sesinde Kamaşmasında Tensel Bir Büyünün Atlas Hani Libas Ve Kuytu Bakışlı Mavi Gözlerin Sanki Hepimize Bütün Şiirleri Hala Fısıldayan Bir Eski Büyük Şairmiş Gibi Aşk Bir Erken Didişme Bir Sorgu Sualmiş de Mezbele Ve Yaralıymış Eski Yaraların Yeniden Kanamasından Hiçbir Yerde Yok Asaletin İbresi Bir Adamın Yüzünde...
  3. "Oğul benim değil mi?"

"Oğul benim değil mi?"

Katil baba: "İstediğim gibi öldürürüm. Siz karışamazsınız" Yalova'da bir kişi, Hollanda'da yaşayan ve dargın olduğu için yanına gelmemesini söylediği oğlunu, evinin kapısının önünde av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, İstanbul Caddesi Şöhret Apartmanı'nda oturan İlhami Akşit, (69), eşi Sıdıka Akşit'e ait (75) bir arsa yüzünden sık sık tartıştığı ve bu yüzden dargın...
  4. aranıza bende katılabilir miyim ???

aranıza bende katılabilir miyim ???

bende geleli fazla olmadı ama oldu işte biraz adım gamze beni gamselim diye bulabilirsiniz hepinize merhabalar ::))))

Sayfayı Paylaş