gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Benim Olmayan Sevdiğime

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bir beni sevmek mi zor geldi sana; Sen ki? kaç yangından çıkmış yaralı bir yürek! ne acılar görmüş gözlerin kaç kere ağlamış sebepsiz kuytularda.
    Bir bana ağlamak mı zor geldi sana.
    İsyanlar ki ; yüreğinin kişiliği asi senin bir benim için mi karşı çıkamadın hayata. Korkmazdın hiç bir şeyden korkaklığı kendine yakıştırmazdın da bir beni sevmekten mi korktu yüreğin.

Neydi beni sende sevilmez yapan. Seni koşulsuz sevişim mi? utanmadan saklamadan gözlerine baka baka seni seviyorum diyebilmem mi?

Vazgeçemediğim için mi senden bu olmayışlar hiçe sayışlar. “Nasıl olsa” mı benli cümlelerinin başı hep. Sensiz olamadığımı bilmen mi benden kaçışın hep yanında olduğumu bilmen mi. Neden bu gidişin benden ben hep beklediğim için mi?

Bir anlamı varmı beni sevmeyişinin. Ellere gitmek isteyişin neden?Neden benden kaçışın bir ben mi ağır geldim sana. Bir benim sevgimi taşımak mı zor geldi sana.

Her şey zorda kolaymı beni öldürmek göz göre göre sevdiğim. Hiçmi acımayacak yüreğin hiçmi ağlamayacak güzel gözlerin. Kolaymı atmak beni sensizliğin ateşine? Kolaymı hiçe saymak uğruna harcanan emekleri. Hiçe saymak o sihirli dakikaları.

Kolaymı yıkmak yüreğimdeki mabedini. Senin için atan bu kalbi ellerinle parçalamak kolaymı. Söyle benim olmayanım beni sevmek zorda ellerin olmak kolaymı…

Benim olmayan sevdiğime…

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Benim Olmayan Sevdiğime
    ne acıı..daha öncede okumuştum bunu benianım sağol kızım

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Benim Olmayan Sevdiğime

Evet çok acı..ALLAHım kimseyi sevdiğinde ayırmasın mama

Benim Olmayan Sevdiğime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim olmayan sevgiliye

benim olmayan sevgiliye

Kac gidi$e dayandi bu yurek kac terk edili$e katlandi. Kac yanginda yandi kac kere yaralandi hep dayandi hep direndi. Ama bir senin gidi$ine ali$amadi olmayi$ina dayanamadi. Pes etti yuregim senden sonra vazgecti ya$amaktan. Senli gunler hayal ederken bu kohne dunyada $imdi iliklerime kadar sensizim. Ne bir haber ne bir selam her $eyi aldin benden. Sen benim nefesimdin ya$am kaynagimdin....
  2. benim müslüman olmayandan farkim nedir

benim müslüman olmayandan farkim nedir

benim müslüman olmayandan farkım nedir evet bu tavırda olalım ama... yıllardır bizi sömüren "müslüman" marka ve firmalara ne gibi bir tavır gösterecegiz , bunu da düşünelim... Bir muallim başından geçeni anlatıyor. Çocuklardan not tutmaları için bir defter getirmelerini istedim.Sınıfın tek Musevi öğrencisi hariç iki gün içinde hepsi istediğimi yerine getirdiler. Her ders...
  3. kızlarının saçlarını okşamayan,sevdiğini  söylemeye cesareti olmayan babalar için

kızlarının saçlarını okşamayan,sevdiğini söylemeye cesareti olmayan babalar için

babaya söylenecek güzel sözler kızlara karşı sözler babalara söylenen güzel kızlara söylenen babaya Bu yazı kızlarına sarılıp öpmeyen,saçlarını okşamayan,uzaktan seven ve sevdiğini bile söylemeye cesareti olmayan babalar için yazıldı.Ve de onların sevgi dilencisi haline gelen kızları için! Karşımda oturuyor yirmisekiz yaşındaki kız.Kocaman mavi gözleri var.Bakışları yumuşak ve hüzünlü.Tutunuş...
  4. sevdiğim sen benim....

sevdiğim sen benim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Beni sevenlere ve sevdiklerime....

Beni sevenlere ve sevdiklerime....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş