gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**benım senı çok sewmem kendımle ilgili**

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Artık bazı şeylerin farkındayım. Farkında olduklarım takatimi bitirmiş olsa da yıkılmadım ben. Yürüyorum inadına. Belki düşe kalka , belki yana yana ama yürüyorum yine de… Göründüğüm kadar güçsüz değilim. Bana dair sandıkların, farkında olduklarımın yalnızca yüzde biri ! Unutmaya and içtim yalanlarla kendimi avuttuğum geceleri… Çekmeceden çıkarırken, kenarını yırttığım üzeri karalanmış bir kağıda döktüm içimi. Zehir tadında olur sanmıştım cümlelerimi ama olmadı. Senden çok sevdanı sevmiştim ben. Cümlelere sığdırdığım harfler , hecelere dönüşürken , ben mazimin hesabını veriyordum aslında.

Üzülme yar, anlıyorum ben seni. Benim seni çok sevmem kendimle ilgili.

Biliyorum ve inanıyorum… Her şeyin bir sonu olduğu gibi yüreğimdeki cehennem yangınları da son bulacak. İşte o zaman düşe kalka değil koşar adım gideceğim hayat yolunda. Sabahlarıma doğan güneşin rengini fark edebileceğim. Penceremi açtığımda yüzüme dokunan rüzgarın şefkatini hissedebileceğim.O vakit işte yeniden seveceğim..

Bana biraz zaman ver ,yaralarım çok yeni…
    Dedim ya yar üzülme ,anlıyorum ben seni.Benim seni çok sevmem kendimle ilgili…

Alıntıdır...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **benım senı çok sewmem kendımle ilgili**
    Bana biraz zaman ver ,yaralarım çok yeni…
    Dedim ya yar üzülme ,anlıyorum ben seni.Benim seni çok sevmem kendimle ilgili…

canım çok sevdiğim yeliz şarkısının sözleri bayılırım bu şarkıya sağol bitanem çok güzeldi

**benım senı çok sewmem kendımle ilgili** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

demet şener kilo ibrahim kutluayın hayatı demet şener doğum yaptı hamilelikte kaç kilo aldı boyu Kendimi Çok Dişi Hissediyorum Milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın eşi eski Türkiye Güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile birlikte objektifler karşısına geçti. Eski Türkiye güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile Kelebek objektifinin karşısına geçti.Milli basketbolcu...
  3. Kendilerini Çok Özel Hisseden Kadınlar

Kendilerini Çok Özel Hisseden Kadınlar

. isterseniz din yolundan gelebilirsiniz, tevrat'la baslamalisiniz. isterseniz mitler yolundan gelebilirsiniz, istediginiz yerden baslayabilirsiniz. kralliktan imparatorluktan hillary clinton'a dogru gelebilirsiniz, olur. anneniz babanizdan da, goz alabildigine butun iliskilerden de gelebilirsiniz, buyrun. kadin coktan secmeli. ciftci tek, tarla cok. tek tarlanin cok ciftcileri...
  4. kendimi çok yalnız hissediyorum :(

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam...

Sayfayı Paylaş