gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Benim Sevgilim Bir Odun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

odun sevgili sevgilim beni anlamıyor sevgilim odun sevgili hikayeleri Merhaba Sevgili Melekler,
    Herkesin başından sevgilileri ile ilgili birşeyler geçmiştir. Bizler bugün bu başınızdan geçen olayları irdelemek yerine, herkesin samimi bir şekilde " Sevgililerinin Odunluklarından " bahsetmelerini ve kaleme almalarını istiyoruz.

Amaan benim aklıma gelmiyor, benim sevgili harika vs demeyin yalan söylemeyin çarpılırsınız. Mutlak suretle herkesin sevgilisi yada kocasının bir odunluğu bir unutkanlığı saçmaladığı bir an vardır :) Yoksa yok mu :D Yalan söylüyorsunuz YALAAAAAN !
    Hadi paylaşalım ve hep birlikte gülelim

BENİM SEVGİLİM BİR ODUN ÇÜNKÜ ;

Not belki aşağıdaki resim tam olarak kocanızı yansıtıyor olabilir hadi merak ediyoruz misafirlerde bu konuya yorum yazabilirler söz onaylayacağız :D:D

canelif bunu beğendi.
  2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Heey naz yapmak yok sevgilinizin odunluğunu dinlemek istiyoruz hadi bakim :) Kocanızda olabilir :D:D

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Vay Be demek ki burada bulunan tüm Melekler'in eşleri yada sevgilileri dört dörtlükmüş ne güzel ne kaaaa mikemmel :D Tırsaklar :)

ßeLeN bunu beğendi.
  4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    benim kocişim bir odun çünküüüü

yeni bir şey alsam farketmiyoo gözünün içine sorarcasına günlerce aynı şeyi giyiniyom neden sonra farkediyo aa cnm bunu nerden aldın

kilimciden aldım hödük odunnn:sinir::bangin:

canelif bunu beğendi.
  5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    :puha: Yazıktır ya odun deme galas olabülür mü ? :D

6. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Benım sevgılım yok ama erkek arkadasm benı aramıyor asktan meskten pek anlamıyor
    cunku o bır odunn değil orman :D:D

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine ...:D:D Şimdi tek aslında hür, aslında orman ama yine tek ve hür hür hür de hür hür :D:D
    Tüm odunlara saygı duyuyorum :D:D
    Hey alttaki anlat bakim sevgilin nasıl bir odun ?

8. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eveett :D ormanları koruyalım uymayanları dövelimm :D

9. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

yok sadminim esah odun kalas yanında pamuk kalır bak gene sinirlendim durun eccik daha dövim:kafa::D hakediyo ama :D

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Odun hakan

hakanım odun çünkü doğum günümü bile hatırlamıo kırooo

Son düzenleme: 24 Temmuz 2010
  11. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Alkııış Hakana :D:D:D
    Evet sıradaki, sevgilin yada kocan odun çünkü : ?

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben nedense bir odunluğunu görmedim daha yanımdayken cok mükemmel biri doğum günümde bana çiçekkkk yolladııııııııııı ama!
    ben olmadan dedıdıklerıne gore tam odun agac kalas ne varsa herbişeydenmiş aklı sıra enimyanımda hamurlaşıo :)

aşkım bır orman dahii olsa onu cokk sewiorummmmmmm

nese355 bunu beğendi.
  13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Benim kocişim odun çünkü saçımı kestirdiğimi geçin boyattığımı bile farketmiyo söylemesem anlamıyo ...
    Tek farkettiği kilo aldığım.1 kilo alsam hemen farkediyor ince terazi gözleri :hıms:

14. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim kocişte odun çünküüüü kavga edince gönlümü almıyoooo ben onun gönlünü alıyorum maalesef heppp herseyiyle seviyorum onuu

15. zaynap

zaynap Forum Okuru

nasıl düzelir kii

annemle tanışmaya gelecekti, ona elin boş gelme en azından çiçek yaptırda gel dedim.. bana ben odunmuyum hayret bişeysin dedi ve sinirlendi,, akşam eve geldi kapıyı açtım, eline baktım hani dedim eliyle başına vurdu özürdilerim aşkım diye başladı :(

Benim Sevgilim Bir Odun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Odun

Odun

Kesilip parçalanma ihtiyacı olmadan yakılmaya hazır halde odun görmek güç işlerin kolaylaşmasına, devlet yönetimine yaklaşmaya, mirasa, ihtiyaçları gidermeye, muattal vakıf malına; İri ve hantal, kesilip kırılması gereken odun görmek güçlükle ve şer metoodlarla elde edilecek rızka; Odun ahmaklığa ve kalın kafalılığa, aşırı cimriliğe, koğuculuğa, katı ve yaramaz söze, günah işlemeye; Odun...
  2. Benim Küçük Sevgilim

Benim Küçük Sevgilim

sevgilim sevgılım Benim küçük sevgilim Sen bana neler yaptın Böldün parça parça... Her defasında parçalanmak usanmıştım sevgilim.. Artık ufalmaktan körleşmişti vücudum.. Daha neler neler vardı bana yaptıkların.. Fayda etmiyordu artık düşüncelerim. İstemekle olmuyormuş bazı şeyler.. Sevda yetmiyormuş deli aşklara.. İyilik para etmiyormuş.. Bazen parçalanmakta gerekiyormuş..... Onlar bilmez...
  3. senin adın ağaç odun olan benim...

senin adın ağaç odun olan benim...

ağac ile ilgili mektup ağaçla ilgili mektuplar ağaçlarla mektuplar ağaca mektup ağaçlara Oğlum, senin adın ağaç fakat odun olan benim... Ağaç, bir Ege köyünde doğmuştu. Köyün tamamı nesillerdir zeytincilikle uğraşıyordu. Annesi-babası, dedesi, dayıları ve amcaları da zeytinciydi. İlköğretime başladığında bir taraftan da zeytincilikle ilgili işlere yardım ediyordu. Bir cumartesi günü babası...
  4. Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)

Beni çok sevdiğini biliyrum ama biraz odun:)

sevgilim romantik değil sevgilim hiç romantik değil SEVGİLİ MELEKLER YA SEVGİLİM BENİ ÇOK SEVİYO BUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YK AMA BENİM KADAR İNCE DÜŞÜNMÜYO BEN BİRAZ DAHA ROMANTİK VE İNCE OLMASINI İSTİYORUM SİZCE NE YAPMALIYIM :hıms:
  5. Serdar Ortaç "Ne babalar var. Benim ki odun" dedi

Serdar Ortaç "Ne babalar var. Benim ki odun" dedi

serdar ortaç, beyaz şov, babası, Beyaz Şov'a katıaln Serdar Ortaç "ne babalar var, benim babam odun" dedi. Neden böyle dedi, buyrun öğrenelim Melek'lerim:) 'Ne babalar var, benimki odun' Beyaz konukları Atiye, Serdar Ortaç, CNN Türk'te spor spikerliğine başlayan Neslişah Alkoçlar ve kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman'dı Atiye’nin şarkılarını babasının yazdığını duyan Ortaç...

Sayfayı Paylaş