Benim Sevgilim Bir Odun

benim kocamda bir odun benimde bşeylere ihtiyacım olacağı aklına bile gelmiyo anca ben istersem afra tafra yaparsam elini cebine atıyo odunlara hayır bide bide öküz ki ne öküz doğum günüm evlik yıldönümümüz sevgililer ggünü bunlar ona göree sadece para tuuzağı ama sor senede kaç kere sana hediye alıyo diye hiç kere.aklına bile gelmiyo.anca lafa geldimi seni seviyorum bayım icrat nerde.

her kadın hayatında bi öküze tapar ve sonunnda öküz öküzlükten bıkmaz ama kadın öküzünden bıkıp başka bi öküze kaçar.

Çalışan bir bayan olarak her hafta sonum temizlik yapmakla geçiyor genelde ve söz konusu odunumuz ise kendisinin bir bahaneyle evden uçarak ve akşam saatlerinde eve gelmesi ve "aşkım yemek hazırmı çok acıktım" demesine gıcık oluyorum, bense, bugün temizlik yaptın yoruldun dışarıdan birşeyler alayım, yada kalk giyin dışarıda yiyelim demesini bekliyorum... gerçi desem alır gelir ama ben onun düşünmesini istiyorum ama odunlar düşünemez değil mi hahaha hahaha hahaha

Özel günleri unutmasını hiç saymıyorum artık ona alıştık çünkü o günlerde odun odun oturuyoruz işte hahaha hahaha

yani her erkekde var o odunluk doğal olarak benim horozumda da var yani artık benim bi horozum var :p baktım sizden hayır yok bana bi horoz getiremediniz kendim hallettim :hhh: :hhh: :hhh:

Benim nişanlım odunların kralı... En başta önde gideni... Özel günleri hayırlamaması ayrı o konuya hiç girmiyorum.bir kız arkadaşıyla kafede oturuyordu onların yanına gittim. oturdum. onlar kahve içmişler bana ne içersin bile sormadı allahtan garson geldi siz birşey alırmısınız dedide bir çay ısmarladım kendi kendime tabi ben çay diyince bizim odunda karşısındaki kıza bizde alalım dimi dedi. bunun üstüne birde vedalaşırken bir sorun yaşadık kızı dolmuşa kadar geçirmeyi düşündü ama aynı zamanda beni ıssız yoldan gideceğim yere yanlız göndermeyi de iyi bildi. Gelde kızma tam odun. birde üstüne üstülük gideceğin yere vardın mı diye bide sonra arıyo üstüne üstelik birde vardım diye aramadım diyede azar işitiyorum sizce ben suçlumuyum... ?

Geri