gebe
  1. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

benim sorunum telefonum :\

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında tavsan-cık tarafından paylaşıldı.

benim telefonun markası samsung gt-s5603. problem şu: şarja takıyorum. batarya çok veya az ısınmış diyor. bataryayıda değiştirdim sonuç aynı.s

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    telefonunu servisine gönder derim ben telefonla ilgilidir muhtemelen.

3. tavsan-cık

tavsan-cık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    servisi 3 aydan aşağı yapmıyor :\

benim sorunum telefonum :\ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Sor Beni

Zafer Peker - Sor Beni

Bir gün gelir hasretimden için yanarsa Dertle yüklü yosun tutmuş gecelere sor Yanlızlıklar pişmanlıklar seni sararsa Ilgıt ılgıt esen deli rüzgara sor Sor beni ellere sor sor Gecelere sor beni Günlere aylara sor sor Yüreğine sor beni Bir gün gelir anıların hesap sorarsa Gözlerinden akan ilk yaşlara sor Yüreğin alevlenir dolar taşarsa Bağrı yanık boynu bükük türkülere sor
  2. Samsung'tan sıfır beden cep telefonu

Samsung'tan sıfır beden cep telefonu

Güney Koreli teknoloji firması Samsung'un Ultra Slim II kategorisindeki U100 cep telefonu, 5.9 mm kalınlığı ile dünyanın en ince telefonu olma özelliğini taşıyor.Dünyanın önde gelen elektronik firmalarından Samsung, cep telefonlarında incelik ve hafiflik konusunda çıtayı oldukça yükseltti. Samsung’un Ultra Slim II kategorisinde yer alan U100 modeli, 5.9 mm kalınlığıyla şimdiye kadar üretilmiş...
  3. Hasrete sordum ayrılık nedir ..DEDİKİ SORDUĞUN BENİM ..

Hasrete sordum ayrılık nedir ..DEDİKİ SORDUĞUN BENİM ..

SordumKır çiçegine sordum ayrılık nedir Dediki filizlenen umutlarımın kırılışidır Uçan kuşa sordum ayrılık nedir dediki esen yelle anlaştılar Yıldızlara sordum ayrılık nedir Dediler güneşin ayla arasının açılışıdır Sordum yanan ateşe ayrılık nedir Dediki duman olup meçhule gidişimdir Sazımın teline sordum ayrılık nedir Dediki aşıkların bağrından kopan yanık sesdir Gecelerime...
  4. seni seven yüreğime sor beni.....

seni seven yüreğime sor beni.....

Her gece kan-ter içinde uyanıyorsam eğer hasretin ateş olup giriyorsa koynuma seni düşünüp özlüyorsam, uyuyamıyorsam ıslanıyorsa kirpiklerim seni her andığımda yağmur olup yüreğime yağıyorsan her gece her düşündüğümde hızla çarpıyorsa kalbim sensiz bir kez olsun gülmüyorsam bu şehirde savruluyorsam sokak sokak ürperiyorsam yaprak yaprak esip geçen rüzgarlara sor beni Hasret...
  5. Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Bende melek oldum sorumu cevaplar mısınız hamilemiyim?????

Slm ben yeni üye oldum ve bebn bu sayfayi 1 aydan uzun süre takib ediyorum bayagi yararladim o yüzden sizinle paylasmak istiyorum mümkünmü acaba sorabilirmiyim

Sayfayı Paylaş