gebe
  1. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

benim yaptığımı kimse ona yapmaz...

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Bonita tarafından paylaşıldı.

onun için şunu şunu şunu yaptım bu yaptığımı kimse onu böyle düşünüp de yapmaz dedikleriniz var de hadi buyrun...

Son düzenleme: 21 Temmuz 2008
  2. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim yaptığımı kimse ona yapmaz...
    kimsenin başlacagı yok bari ben başlım:) onun yaptıklarını herşeyi göze aldım hatta ailemi bile bütün kaprislerini alttan aldım bu yaptıgımı kimse ona yapmaz :)

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: benim yaptığımı kimse ona yapmaz...

ben sevgilimi herşeye rağmen affettim..çok hatalarıı olsada..ailemi bile üzdüm onun için..bazıı dostlarımı bile kaybettim onun için..bu yaptığımı kimse ona yapmazdıı..ama ona kalırsa ben bişey yapmadıım ben suçluyum..

benim yaptığımı kimse ona yapmaz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım, cadının derisi kara elini Seni gidi dilleri fitne fücur, kıyametin gelsin Sen o alacası içinde fesatla, hangi günü gün edicen Ah o kaditin üstüne, bir de atlas yorgan sericen Amanın amanın, yansın ocağın barkın utansın Ağan emmin herbir yerine, kırmızı kınalar...
  2. Benim Kocam Yapmaz

Benim Kocam Yapmaz

benim kocam bir melek benim kocam yapmaz bir melek yarışması bi Uluslararası ölçekte bir kadın araştırması yapan sosyolog, dünyanın çeşitli ülkelerinde kadınlara bir soru sormuş: "Kocanızı başka bir kadınla yakalarsanız ne yaparsınız?" Soruya ülkelere göre verilen yanıtlar ise şöyleymiş: İsveçli: "Neyimi beğenmediğimi sorarım" Rus: "Evi terk ederim" Fransız:...
  3. havlu kenarları,benim yaptıklarım

havlu kenarları,benim yaptıklarım

bütün havlu kenarı örnekleri havlu dantelleri pulla yapılan kenarları aslında nette gördüğünüz hemen hemen bütün pulla süslenmiş havlu modellerinden yapııyor satıyorum hatta bütün bu modellerin bohça ve seccadellerinide yapıyorum nişan setlerine çeyizlere çok yakışıyor ama şu an kendi yaptıklarımdan elimde olan modelleri sizle paylaşmak istedim zaman zamanda yaptıklarımı sizlerle paylaşırım...
  4. beni umursamadıkça ona daha çok bağlanıyorum

beni umursamadıkça ona daha çok bağlanıyorum

Biz kadınlar sevdiğimiz erkek umursamadığında deliye dönüyoruz. Ama bu “delilik hali” çoğu zaman ilişkinin sonunu hazırlamıyor, tersine aşkı alevlendiriyor. ''Bana soğuk davranıyor, ne yaptığımla ilgilenmiyor. Soruyorum, bir sorun yok ama umursamazlığı had safhada... Bazen gözü beni o kadar görmüyor ki bu ilişki bitecek diye ödüm patlıyor. O beni takmadıkça, ben de buna taktıkça onu daha...

Sayfayı Paylaş