gebe
  1. sevgimmmm

sevgimmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

benim yeni aldığım ince çoraplarım en fazla 3 gün dayanıyor.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında sevgimmmm tarafından paylaşıldı.

benim yeni aldığım ince çoraplarım en fazla 3 gün dayanıyor.daha fazla dayanması lazım değilmi.kaçınca napmalıyım?lütfen bana yardımcı olurmusunuz acil..:slm:

BEYZA21 ve SadmiN bunu beğendi.
  2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kactıgı yere oje sur kacmasını ngeller :D:D malesef kacacagı varsa kacar:( yıne 3 gun dayanıyomus

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Canim kaliteli corap almalisin kesinlikle!!! Coraplari giymeden once ayaklarina nemlendirici sür yada ayakkabilarini kontrol et bakalim belki onlar kaciriyodur :)

- - - Updated - - -

Canim kaliteli corap almalisin kesinlikle!!! Coraplari giymeden once ayaklarina nemlendirici sür yada ayakkabilarini kontrol et bakalim belki onlar kaciriyodur :)

benim yeni aldığım ince çoraplarım en fazla 3 gün dayanıyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Strese en iyi kimler dayanıyor

Strese en iyi kimler dayanıyor

Stres ile baş etmenin yolları hakkında merak edilen sorular ve cevapları.. Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi'nden Psikolog Ayşegül Aydın, strese en dayanıklı olanların dünyaya ve insanlara hoşgörüyle yaklaşan, esnek kişilik yapısına sahip insanlar olduğunu söylüyor. Psikolog Ayşegül Aydın, stres ve baş etme yolları hakkında merak edilen soruları yanıtladı: Stres nedir? Stres kişinin...
  2. İnce çoraplar

İnce çoraplar

Biz bayanların en çok ihtiyacı olan ince çoraplar bu sene daha da canlı ve daha da seksi.Buyrun hanımlar yeni çoraplarımız...
  3. Yeni aldıklarım

Yeni aldıklarım

Dün arkadaşımla sırf rahat diye aldığım çizmeler ve uyumlu olması için aldığım çanta.Çantayı acilen ve başka aynı renkte bulmakta zorluk olduğu için beğenerek almadım ama uygun oldu:D Vizon rengi imiş ve ilginç bir renk kolay bulumadım.
  4. En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni, En Güzel sözler, İyi sözler arayan tüm arkadaşlarımız için ve tabi ki siz sevgili melek'lerimiz için de bu yazımızda en iyi sözleri sizlerle paylaşıyor ve bu iyi sözler en yenileri diyoruz :) -Bütün derdim, kelimelerle benim.. -Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapiyi hafif tiklatir.. -Gömlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. -Her zaman...
  5. En Fazla Omega 3 Hangi Balıkta

En Fazla Omega 3 Hangi Balıkta

En Fazla Omega 3 Hangi Balıkta kızlar bunu acilen öğrenmem lazım çünkü çocuğumun beslenmesi için bilinçli olmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş