gebe
  1. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim *****...

Konu, 'G-H' kısmında siyahınmatemi2 tarafından paylaşıldı.

rüyamda iki ablam ve erkek ardeşimle birlikde tatile gitmişiz ama hepimizşu anki oldugumuz yasda degılız bundan 10veya12 sene önceki halımız yanı benozamanlar 20 yaşlarında falan filanim. bentatilden coksıkılmışım artık her tarafıma bomba atılıyorben nereye kacıyorsam ıkı metre ilerimedüşüyorbu yuzden herkesı zorluyorum eve dönelimdiye ama amlamlar hiç oralı bıle olmuyorlarbombalar ayagımın arasından gecıyor annemdebenim üzerime gelenbombaları yakalamaya calışıyor ve bunudabasarıyor oooo bombanınbır tanesını yakalayıpcok uzaga atıyor..acıkcası yazarken cok korkunc degıl ama uyandıgımda kan terıcınde kalmışdım bırde ruyanın sonunda ablam haftayacumartesı evegıdecegızdıyor işde böyle yorumlarınızı beklıyorum.....:uhu:

benim *****... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..senler sonra yine benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..aklında öyle kalsın sevenin yolu açık olsun sevgilim biz aşkı aşktan daha çok sevdik sevgilm uzun sahiller boyunca yürüsem sessiz usulca sığınacağım liman yok..sevgilim...
  2. Rüyanda Beni Gör

Rüyanda Beni Gör

Rüyanda beni gör aşkıcım - geç kaldın be kuzum biraz önce Müsayit Abi'ye söz verdim. + Rüyanda beni gör kanırtcan - Sen hiç aynaya baktınmı? + Rüyanda beni gör Sadettin - Önümü göremiyom karının dediğine bak + Rüyanda beni gör Hıtıssu - Benim görmem önemli değil Allah herşeyi görüyor zaten :Hıtıs: + Rüyanda beni gör Zülfiye - Ay git geçen gördüm yine dövüyodun Hamzacan +...
  3. Al beni Rüyana

Al beni Rüyana

Basit ama insanı anlatan sözlerle yazılmış.
  4. rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ?

rüyamda beni köpek ısırdı ne demek ?

Rüyada köpek tarafından ısırıldığını görmek ne anlama gelir, iyi mi kötü mü ?
  5. rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek

rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????

Sayfayı Paylaş