benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim
    merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama bilemiyorum bide dişim iltihaplandığı için antibiyotik ve ağrı kesici kullandım yoksa bu ilaçlar mı bana bunu yaptı..sizce ne yapmalıyım?birazda korkuyorum ya hamileysem ve kullandığım ilaçlar bebeğe zarar verirse offfff offffffff
    kafayı yiycem yardım lütfen .....

2. mrs m.

mrs m. Well-Known Member

merhaba aramıza hoşgeldin...psikolojik hamilelikler hepimiz yaşayabiliyoruz, kafanı rahatlatman lazım. dr ların söylediği şey korunmuyorsanız kesinlikle ilaç kullanmayın yönünde, sen debir daha içme bence. istersen test yap çıkar zaten...inşallah regldir.

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

teşekkürler testi deniyeceğim

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Vay beee neler yazmışsın böyle sılam nisa bak hamilesin ilk bayramda aldık haberini :) Rabbim isteyen herkese versin bebeği nasip etsin. Bu arada bir konuda da senin tüp bebek ile ilgili değişik teknik kullanan doktorunla ilgili bilgiler almak istiyoruz.

Diğer anne olmak isteyen arkadaşlarımıza da yardımcı olursun.

guzmelegi ve sılam_nisa bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Evet Sadminim yaziyi gorunce simdi duygulandim :) Allah razi olsun abim. Allah isteyen herkese tez zamanda yasatsin bu duygulari elimden gelen bisey varsa yardim ederim abi seve seve ;)

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;(( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. benimde köşem olsun be...

burası benim köşem olsun ben bu siteyi çok seviyorum hiç bişeyden eksik kalmiyim olmazmı?:a050::d040:
  2. Bebeğim olsun istiyorum... :-(

Merhaba, ben yeni katıldım. 2 yıllık evliyim. bebeğimiz olsun istiyoruz.olmadı. bu reglim 10 gün gecikti. hem idrar hemde kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.
  3. bebeğim olsun istiyorum....

arkadaşlar 1 yaklaşık 2 yıldır ewliyim.6 aydır da bebek istiyoruz.hiç bi sorunumuz yok.korunmamıza rağmen olmadı bu 6 ay içerisinde..doktora gittim birisi tiroitten kaynaklanıyo olabilir dedi .tiroidi ölçtürdük normalden az yüksek çıktı..ilaç kullanmam gerekmedi tiroit için..sonra gittiğim bu doktor yumurtlanmanın sağlanması için bi ilaç verdi..uyguladığı o programla beraber werdiği ilacı...
  4. bebeğim olsun istiyorum

merhaba hanımlar 5 senelik evli bir bayanım ve eşimle uzun bir süredir bebeğimizin olması için uğraş veriyoruz. Gittiğimiz doktor bize herhangi bir sağlık sorunumuz olmadığını doğal yolla hamile kalabileceğimi söylesede her ayın sonu hüsranla bitiyor artık psikolojim iyice bozuldu ve sanki hiç anne olamıcam bebeğim olmıcak gibi geliyor bana.. Size sorum şu şekilde olacak acaba sık ilişkiye...
  5. Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

[B]erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapmalıyım,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler[/B] Eger hamile olmaya karar verdiğinizde istediğiniz bebeğin cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemlerle şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki sizlere verecegimiz bilgiler ve teorilerin herhangi bir garantisi...

Sayfayı Paylaş