gebe
  1. bebegimmm

bebegimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

benimde bebeğim olsun:(

Konu, 'Gebelik' kısmında bebegimmm tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben folbiol kullanıyorum yumurtlamam falan herşey normal ama prolaktine baktirmam gerektiğini söyledi doktor önce olcturdum 70 ti şimdi ne bilmiyorum folbiolle hamile kalir miyim sizce bebeğin.rahime yerleşmesin için verdi ise yarar mi acaba????

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , Folbiol, içerdiği folik asit bakımından hamilelik dönemindeki kadınlara önerilir. B vitamini içeren destek ilaçtır.Folibolle hamile kalmazsınız Folibol, folik asit eksikliğine bağlı hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır..Besinlerin sindirim kanalından emilimi ile ilgili bazı problemler ,Beslenme tarzından kaynaklanan kansızlıklar ,Hamilelerde, bebeklerde veya çocuklarda folik asit eksikliğine bağlı bir kansızlık çeşidin de kulanılır.

benimde bebeğim olsun:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acının sarnıcı ben oldum

Acının sarnıcı ben oldum

Gitmiştim.. Saçımdan tırnaklarıma kadar boylu boyunca bir gidiştim... Durakta beklemekle otobüse binmek arasındaki çırpınışları kaplıyordu aklım.. Aklım öyle sevimsizdir ki böyle zamanlarda, bulutlarla yerkabuğu arasında sıkışır kalırım.. Doyumsuz bir yolculuk şoku ardı ardına gözlerime saplanır..İki adımda bir kavşak serilir önüme. Karasızlık buhranı sonra... Her acının yürüdüğü söylence bir...
  2. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  3. baba ben emo oldum :)

baba ben emo oldum :)

Baba: oğlum bu tip ne çaylak emo: emo oldum baba Baba: a*** cocugu oda yenımı cıktı çaylak emol: yoq baba bunun tarıhçsi cok eskılere dayanıyor Baba: başlatma tarihinden!! o gozun neden kapalı? çaylak emo: benım gonul gozum acık baba o kapalı olsa ne olur Baba: oglum kestır o saçını gozun kor olur çaylak emo: yoq baba sol gozumun kapanması şart Baba: neden şart hugonun tek dişi var dıye...
  4. benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

benimde bebeğim olsun istiyorum yaa ;((

bebeğim olsun istiyorum bir bebeğim olsun erkek istiyorum erkek bebegim merhaba melekler ben bugün aranıza katıldım.üç aydır hamileymişim gibi belirtilerle bekliyorum ama hayal kırıklığı ile karşılaşıyorum :(( bu ay adetim ilk defa gecikti ama malesef geldi tabiki fakat diğerlerinden farklıydı bir günlük normal bir kanama sonra yok gibi üstüne görme dedikleri şeyden şüpheleniyorum ama...
  5. Benimde köşem olsun :)

Benimde köşem olsun :)

Herkesin köşesi olurda Şam şeytanı'nın olmaz mıı ? Diye düşündüm ve bende kendime bir köşe açtıım :) Tüm melekleri köşeme bekleriim çay , börek , çörek , kek yapııp getiricem ben size :) Geldiginiz için teşekkür ederim :) ​

Sayfayı Paylaş