gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

benimde derdim varr:((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

Slm melekler bende henüz 6 aylık evliyim kayınvalidem evlendiğimizden bi iki gün sonraa _kızım dedi üzerinde su taşı basılırsınn yeni gelin lohusa gibidir 40 gün kendini koruu çocuğun olmazz tabii ci,ddiye almadım hatta gülesimde geldi basılmak kim neyi niçin basıyosaa yapmadımm:hhh:
    şimdi izinde kayınvalidemdeyizz bana dedi sana demiştimm haydeee

aynen şöyle söylüyor şimdi
    _kizum ben sağa dediydumm dinlemedunn neysee hauu gırağanda dikenluk var seni altundan üç kere geçirelummm tartılmamış etten ayırdım azicukk haunla 3 kere banyo yapaysunn

tabii öyle söylerkenn ben kendimi ezik hasta işe yaramayan çaresizz vss hissediyorum
    ve anlamıyorumm bu kadar çocuklarım okusun diye çabalayan ve okutann kendisi şu yaşında bile okumadığına pişmann olan bi kadın nasıl böyle düşünürr
    neysee meleklerr ben hiç iyi değilim depresyona girdim vallahii
    dua ediyorum Rabbim şu an bi mucize verse düşündüklerinden utansalar
    ha gerçi kayınvalidemi çokda seviyorum tek isteği torun ben ilk geliniyim aslında iyi niyetli biliyorum onu kırmakda istemiyorumm dediğini yapmakdaaa ayy ne yapıcamm ben bi akıl verinn.........

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: benimde derdim varr:((
    ayyy canım zaten öyle olur 1 sene çocuğun olmayınca hemen damgayı vururular bendede öleydi değişk değişik şeyler söledirlerr amann kim takar ben evlendim 1 hafta sonra çıktım yaylaya dağ bayır demeden fındık topladımm..nedense başka şeye gelince çenelri çalışır ama işe gelinceee hadeeeee...neysee beni boşverelimde sana şunu diyeyimmm...
    öylee hurafelre inanma ama kaynann ne dersede yappp çünkü misafirsin evinde sonra ben deydim demelere başlamsın yap ne derse bi sorun olursa sen ne dediysen yaptım olursun yanii kötü olmaz suçlanmazsın sne ne derse yap çok saçma inançlar ama ne yaparsın geçmiş zaman insanıı bide büyüktür eşinin anası artık bir yerde seninde annen o yüzden ne derse he dee ama doktora gimtyi ihmal etme eğer çocuk olmuyor gibi bir sorun varsa hiç dert etme derdin veren rabbim dermanıda verirr..zamannnn herşeyin ilacıııı...üzülme adaşımm benimmm

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sabret olur ins dua gulum ...bakarsin 1 yil bakarsin 5 yil surmussun bide bakmissin hemen oluvermissin ins en kisa zamnda anne olursun canim,sevgiler

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Saol nisancımm 3 gün oldu öğereneli Hamileyim

5. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok sevındım canım... bende 1.5 hatta hemen hemen 2 senelık evlıyım eşimle suan cocuk düsünmüyoruz banada demedıklerını bırakmıyorlar üstüne üstlük ben kayınvalıdemle bır kalıyrum :( ama hıc dert etmıyorum dedıklerını .... neyse canım senın adına cook sevındım

6. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Allah sabır versin sana gül çiçeğii gerçekten sabır işi bu herkes başarmaz takdir ettim seni

7. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    esraaaa :789: Allah duymuş sesini :D artık sende :diyar:

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet artık rahat rahat istediğini yap ne çalı nede tartılmamış et bunlara inanmadın rabbim sesine kulak verdi. çok şanslısın :kiss:

9. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah kolaylık verisn zor bi durum

benimde derdim varr:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pakize Suda Yazmış* Bi okuyun derim ben**

Pakize Suda Yazmış* Bi okuyun derim ben**

Aşk... *Aşk, karşıdakini bulunmaz Hint kumaşı zannetmekle aslında hıyarın teki olduğunu anlamak arasında yaşananların toplamıdır. * Aşk deyip de geçmeyin. Bunun "ölümsüzü" var, "yasak" olanı var, "onursuz"u, "düzeyli"si var, "büyük"ü, "gizli"si, "sırılsıklam"ı "körkütük"ü, "büyüleyici"si var. Kendinizi...
  2. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  3. Sorunummm Varr..!!!!!

Sorunummm Varr..!!!!!

sLm kızlarr...!! Size bişey danışmak istiyorum.Ben 13 yaşındayım..Ailemle sorunlarım oluyor.Bu yüzden onlardan uzak olmaya çalışıyorum.Bunun için çalışmak istiyorum.Ama yaşım çok küçük..Mesela yaşıma uygun hangi işler var??? :tik: :raila: ipatla
  4. Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Arkadaşlar 1 aylık bir zaman diliminde çok sıkı bir diyet programıyla normal bir kiloya inmek ve daha sonrasında kalan kilolarımı diyetisyenler yardımıyla yavaş yavaş vererek sağlıklı beslenmeye vücudumu alıştırmak istiyorum. Bu yolda benimle birlikte yürümek isteyen var mıdır acaba içinizde.. bu 4 haftalık süreçte .. ilk 7 gün __ isveç diyeti ikinci 7 gün __ karpuz diyeti üçüncü 7 gün...
  5. Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Yaratıcı çözüm diye ben buna derim

Banyo çözümleri UFak mekan problemleri İnsan oğlunun yaratıcılığı sınır tanımıyor. Bu tuvalet dekorasyonu yapılırken hesap yapılmayınca sonradan bir cinlik yapılmış ve ortaya bu görüntü çıkmış. Banyo dekorasyonunda yaratıcılıkta sınır yokmuş demek ki:D:D

Sayfayı Paylaş