gebe
  1. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

benimde önerim geldii

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında Sammy_haa tarafından paylaşıldı.

sayın sadmin sevgili yöneticiler ve modlarımız ne kadar saçma yada ne kadar gerçekçi veyahut ne kadar yapılabilir bi öneri bilemiyorum ama yazasım geldii

hani bazı konular varr mesela örnek veriyorum hamile kıyafetleri gibi beğeniyoruz diyelim arkadaşımızın yazdığı konuyu özelliklede görsellerde oluo bu yorum yazmak yerine benim bazen beğene tıklayasım gelio hani faceda bazen paylaşımlar yapılıo gruplar tarafından ordada yorum yazmayan yada paylaşımı beğenen beğene tıklıo onun gibi bişi yapılabilirmi alttaki alıntı çoklu alıntı kısmına bide beğen butonu gibi :))

fazla saçmaladıysam kusura bakmayın hepinizi seviyorum cevaplarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bi çok forum sitesinde Teşekkür et butonu var onun gibi bişeyler olabilir.Daha önce de önerilmişti sanırım emeğine sağlık ya da teşekkürler gibi yorumlardan daha iyidir bence :)

3. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm sevindim hayalcim beğendiğine bak şimdi bi buton olsaydı tıklardın beğenirdin dimi :D hahaha

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    yanına birde tavuğu seviyorum die bir buton eklenirse olabilir :D:D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

''Teşekkür Et'' butonu daha önceden vardı. Ama neden kaldırdık işte onu unuttum :D Olursa ne olur; iyi olur. :D Yorum yazmaya üşenenler, en azından bir maus tıkı yapabilir, kona açan ise hiç beğenmemişler üzüntüsünden kurtulabilir :)
    Eğer ki, kasada hala paramız varsa, sizler için altın işlemeli bir buton alırız :D:D

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu hakkında gereğini en kısa sürede yapacağım. Güzel bir öneri :) Ama unutmayın, bi tuşa basmaktan sa, beğendiğini yada beğenmediğini yazarak göstermek daha mantıklı ve güzel olur. Herşeyin ucuzuna kaçtığımız gibi bari yorum olayının ucuzuna kaçmayalım :) Hı olma mı :D:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Olar olar daa :D İşte herkes senin, benim gibi düşünmüyor işte :D Tembellik yapıyorlar :ohh:

8. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet denildiği gibi yorumlar paylaşılmalı mutlaka ama aynı zamanda beğendimiz yorumlarada teşekkür etmiş oluruz

benimde önerim geldii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikrim geldiii :)

Fikrim geldiii :)

MC adminim radyolar bölümüne daha radyo ekliyecekmisiniz. Örneğin ; metro fm, power fm, maydonose, capital radio..
  2. öneri (:

öneri (:

Sitenin son hali çok hoş olmuş ama sitemizde bir Türk bayrağı,Atatürk'ümüzün resmi de olsa daha güzel olmaz mı?:yo:
  3. aranıza bir melek daha geldi....(ben geldiiim)

aranıza bir melek daha geldi....(ben geldiiim)

slm melekler.Ben Aksaray'lıyım.yaşım 18. tesadüfen rastlaştık bu tatlı siteyle.hiç düşünmeden üye olmak istedim ve hoş bir vakit geçireceğimede şimdiden eminim..tatlı meleklerlede tatlı sohbetler etmek isterim tabii..
  4. İLKYAZ geldii

İLKYAZ geldii

selamlar sevgili melekler melek olmak için ilkyaz geldi,kabul ederseniz..
  5. merhabalaaaar ben geldiiim

merhabalaaaar ben geldiiim

merhaba arkadaslar nasılsınızx ben yeni uye oldum benide aranıza alırsanız sevinirim:gathering: ben leyla antepten katılıyorum

Sayfayı Paylaş