gebe
  1. Cimcime_Prenses

Cimcime_Prenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8

benimki dert değil :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ya benim dayımın oğlunun düğünü var ama kendime göre elbise bulamadım. çok güzel ve şık bi elbise istiyodum yardımcı olursanız sevinirim lütfen sadece ve uzun elbise istiyorum çok sade değil ama

benimki dert değil :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dertleri ÖSS değil ödülmüş!

Dertleri ÖSS değil ödülmüş!

Yeni bir sektör daha doğdu! Milyonların gelecek umuduyla girdiği sınavlara onlar sadece ödül almak için giriyor! Altı öğrencinin birinciliği paylaştığı sınavda, bazı şampiyonlar geçen yıldan tanıdık çıktı. 2007 ÖSS’de dereceye girip iyi üniversitelere yerleşen öğrencilerin bu yıl da zirvede yer alması akıllara ‘ödül için mı sınava giriyorlar’ sorusunu getirdi. ÖSS 2008 açıklandı, birincilik...
  2. güzel olmak dert değil!!!

güzel olmak dert değil!!!

Daha Güzel Görünmek İçin Bazı Öneriler Saçlarınızı düzenleyin Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz. Güne zinde başlamak Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden...
  3. Dert değil soru....

Dert değil soru....

Arkadaşlar benim bi erkek arkadaşım var onla buluşmaya çekiniyorum gereğinden fazla utanıyorum bunun için ne yapabilirim onu çok özlüyorum çok görmke istiyorum ama bazen düşünüyorumda onun yanında çok utanıyorum sanki ona biraz soğuk davranıyorum bu durumda ne yapabilirim ??? :shootout:
  4. saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

saçınızdaki sorunlar dert değil!!!

Saçınız nasıl olursa olsun güzel görünmek elinizde.Bunun için hileler var.Saçınızı kafanıza takmayın ...Dedik ya her şeyin hilesi var:) Saçlarım çok uzun, hiç şekle girmiyor Uzun saçlara şekil vermek zordur. Biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. Ardından kalın bigudilerle saçınızı sarın. Yarım saat beklettikten...
  5. kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık kısa saç modelleri 2011 bayan Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın buyrun melişler...... Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçınızın; - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine...

Sayfayı Paylaş