gebe
  1. elarka

elarka Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında elarka tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 1 aylık bir zaman diliminde çok sıkı bir diyet programıyla normal bir kiloya inmek ve daha sonrasında kalan kilolarımı diyetisyenler yardımıyla yavaş yavaş vererek sağlıklı beslenmeye vücudumu alıştırmak istiyorum. Bu yolda benimle birlikte yürümek isteyen var mıdır acaba içinizde.. bu 4 haftalık süreçte ..
    ilk 7 gün __ isveç diyeti
    ikinci 7 gün __ karpuz diyeti
    üçüncü 7 gün __patates diyeti
    dördüncü 7 gün ise diyetisyenimin verdiği en sıkı diyeti uygulamayı düşünüyorum..

gelin bu yola birlikte çıkalım, bir birimize buradan destek çıkalım, irademiz kırıldığında , güçsüz kaldığımızda yanımızda olalım..:hey:

Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'ben okan'la birlikteyim!'

'ben okan'la birlikteyim!'

hande soral okan yalabık ve hande soral okan yalabik yalabık Yahu hande sen sağ gösterirken sol vurmuşsun ben seni rol arkadaşınla daha çok yakıştırmıştım neyse hayırlısı:D KÜÇÜK KADINLAR DİZİSİNİN BALARILI OYUNCUSU HANDE SORAL'IN SON DÖNEMDE BAŞI DEDİKODULARLA DERTTE.. Adı “Küçük Kadınlar” dizisindeki rol arkadaşı Burak Sağyaşar ile anılan Hande Soral, gerçek aşkını...
  2. ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim

ramazanda kolay zayıflamanın yolu nedir ayrıca ben çilek tipi vücuda sahibim
  3. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  4. zayıflamanın püf noktaları neler

zayıflamanın püf noktaları neler

Zayıflamak istiyorum ama bir yerlerde yanlış yapıyorum herhalde. Nasıl zayıflayacağım ben, var mı zayıflamanın püf noktaları ? Nelere dikakt etmem gerekiyor :(

Sayfayı Paylaş