gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

BenimLE ÇIKAR MISIN

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Benimle Çıkar mısın? Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları :
    1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
    (İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
    ( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
    (Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
    (Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
    (Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
    (Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
    ( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık, israr etme.. Ben seni ararım.
    (Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
    ( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
    (Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
    (Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
    (Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet, kabul ediyorum...
    (Dürüst bir bayan)

14- Hayır, kabul etmiyorum.
    (Dürüst bir bayan daha)

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: BenimLE ÇIKAR MISIN
    :D:Dteşekkürler canım

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

5- Seni yeterince tanımıyorum.
    (Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı, vs...)

bunu cok kullaniyordum ben :hhh:
    Süper ya

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Paylasim icin tskler :D:D güzeldi :)

5. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :huhe::huhe::huhe:çok komik yaaa.

BenimLE ÇIKAR MISIN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Benimle Çıkar mısın?

Anne Benimle Çıkar mısın?

ANNE BENİMLE ÇIKAR MISIN? 21 senelik evlilikten sonra “aşk ışıltısını” canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak. “Biliyorum ki onu seviyorsun” dedi. “Ona da zaman ayırman gerekiyor.” Karımın, ziyaret etmemi istediği “öbür kadın” 19 yıldır dul olan annemdi. İşimin yoğunluğu ve üç...
  2. ^^ Benimle Çıkar mısın?^^

^^ Benimle Çıkar mısın?^^

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eski Sevgiliden Yeni Aşk Çıkar mı?

Eski Sevgiliden Yeni Aşk Çıkar mı?

Son zamanların modası oldu, kime kolumu çarpsam eski sevgilisine dönüyor veya barışmış. Ben bu akımı kaçırdım herhalde. İyi ki kaçırmışım çünkü eski sevgiliden yeni aşk çıkmaz! Mutlaka istisnalar vardır ama genel olarak doğrudur . İnsan hata yapar, dener ve olmadığını görür. Bir kere ayrıldıysan, bir sebebi vardır ki ayrılmışsındır. Çözümü olan durumlar zaten birlikteyken hallolur....
  4. Benleri Aldırmak Sakıncalı mı?

Benleri Aldırmak Sakıncalı mı?

ben aldırmak, ben aldırmak zararlı mı, ben aldırmak doğru mu Sevgili melekler, hemen herkesin az ya da çok vücudunun çeşitli bölgelerinde benler bulunur. Bu benlerin pek çok çeşiti bulunur. Kimisi silik ve az görünür bir şekildeyken, kimisi de koyu renkli ve deriden kabarık bir yapıdadır. Genelde vücuttaki sayısı 30-80 arası değişen benlerin sayısı genetik faktörlere bağlıdır. Bazen...
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş