gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

^^ Benimle Çıkar mısın?^^

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ^^ Benimle Çıkar mısın?^^

=(((( çok etkileyici başka söz bulamıyorum..emeğine sağlık canıım beniimm

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ^^ Benimle Çıkar mısın?^^

tskler canim:)

^^ Benimle Çıkar mısın?^^ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Benimle Çıkar mısın?

Anne Benimle Çıkar mısın?

ANNE BENİMLE ÇIKAR MISIN? 21 senelik evlilikten sonra “aşk ışıltısını” canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak. “Biliyorum ki onu seviyorsun” dedi. “Ona da zaman ayırman gerekiyor.” Karımın, ziyaret etmemi istediği “öbür kadın” 19 yıldır dul olan annemdi. İşimin yoğunluğu ve üç...
  2. BenimLE ÇIKAR MISIN

BenimLE ÇIKAR MISIN

Benimle Çıkar mısın? Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları : 1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım. (İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek...
  3. Eski Sevgiliden Yeni Aşk Çıkar mı?

Eski Sevgiliden Yeni Aşk Çıkar mı?

Son zamanların modası oldu, kime kolumu çarpsam eski sevgilisine dönüyor veya barışmış. Ben bu akımı kaçırdım herhalde. İyi ki kaçırmışım çünkü eski sevgiliden yeni aşk çıkmaz! Mutlaka istisnalar vardır ama genel olarak doğrudur . İnsan hata yapar, dener ve olmadığını görür. Bir kere ayrıldıysan, bir sebebi vardır ki ayrılmışsındır. Çözümü olan durumlar zaten birlikteyken hallolur....
  4. Benleri Aldırmak Sakıncalı mı?

Benleri Aldırmak Sakıncalı mı?

ben aldırmak, ben aldırmak zararlı mı, ben aldırmak doğru mu Sevgili melekler, hemen herkesin az ya da çok vücudunun çeşitli bölgelerinde benler bulunur. Bu benlerin pek çok çeşiti bulunur. Kimisi silik ve az görünür bir şekildeyken, kimisi de koyu renkli ve deriden kabarık bir yapıdadır. Genelde vücuttaki sayısı 30-80 arası değişen benlerin sayısı genetik faktörlere bağlıdır. Bazen...
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş