gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Benimle dans edermisin yarışmacısı Aydan Uysal

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

benimle dans edermisin yarışmacıları benimle dans eder misin yarışmacıları edermisin 2009 aydan 2009 aydan-uysal_39906.jpg aydan-uysal_39927.jpg
    aydan-uysal_39921.jpg

Aydan Uysal Kimdir?
    1983 Ünye dogumlu olan Aydan, Ilkokulu Ünye\'de okuduktan sonra annesinin sağlik durumu nedeniyle Kuşada\'sina taşinmak zorunda kaldi. Ayda\'nin burada Break dansa ve Hip-Hopa ilgisi başladi. Amatör anlamda kendini geliştirirken ayni zamanda Kuşadasi Folklor Araştirma Derneğinin (KUFAD)ekibine giren Aydan böylece profesyonel olarak folklore başlamiş oldu ve KUFADla birlikte yurtdişinda pek çok ödül alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler. Bunlardan biri Italya\'da düzenlenen yarışmada kazanmiş olduklari Avrupa şampiyonluklari.
    Aydan ayni zamanda Break dansını geliştirdi ve kendine \"Dance Soldiers\" isimli bir Break dans grubu kurdu. Bu grupla birlik the Nike\'n düzenledigi yarişmada birinci oldular. Ayrıca grubuyla birlikte katldklari Kuşadasi dans yarşmasinda da birinci oldular. Yurt disinda pek çok break dans yarşmasina da katilmis olan Aydan, Türkiyede kafasi üstünde dönen sayili bayan dansçidan biri olarak tanindi. Bu yil Nike\'ın düzenledgii Türkiyenin en iyi 10 bayan dansçisin seçtigi yarşmayi kazandi ve Türkiyenin en iyi bayan dansçlarndan biri olma unvanini kazandi. Bu yarşma sonucunda klipleri yapıldi. Son olarak Kanal D\'nin Benimle Dans Eder Misin Dans yarşmasnda büyük başari göstererek finale kaldi. Finalde 2 kız 2 erkek yarşmaci kaldi ve bu yarşmacılardan 4. olan isim Aydan. Aydan şu anda Ege Üniversitesi Spor Akademisi ve Spor Yöneticilii Bölümünde 1 yıl hazrlktan sonra 1.sınıf ögrencisi. En büyük hayali yurt dşnda eğitim görmek ve Türkiye\'yi başarıyla temsil etmek.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ağustos 2016
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Benimle dans edermisin yarışmacısı Aydan Uysal
    asenanın yüzüne benzetiyorum ben bunu inşallah hep parlar yıldızları

Benimle dans edermisin yarışmacısı Aydan Uysal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ay Işığında Dans

Ay Işığında Dans

ay ışığında dans Bir yerlerde varsın biliyorum Birgün ellerim dokunacak Yüreğim kafesinden çıkarak Karışacak çağlayanlara Biliyorum sen ve ben Aynı düşün içindeyiz. Sen beni ben seni arıyoruz. Kelebeklere baktığında Senin de gözlerin doluyor Düşündükçe, Güzelliklerini ve kısacık ömürlerini Dün gece yine aynı düşü paylaştık Atlayıp bir gemiye dünyayı dolaştık sevgili Yunusların çığlıklarıydı...
  2. Benimle dans edermisin???

Benimle dans edermisin???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Benimle dans edermisin yarışmacısı Eylül ateşler

Benimle dans edermisin yarışmacısı Eylül ateşler

benimle dans edermisin yarışmacıları benimle dans edermisin yarışmacıları isimleri eylül eylül ateşler ilbey
  4. kabul edermisiniz ben geldim

kabul edermisiniz ben geldim

aranıza yeni katıldım umarım iyi vakit geciririm kısaca 24 yasındayım evliyim gurbette yaşıyorum anne olmak isteyen daha nasip olmayan biriyim umarım benide aranıza alırsınız

Sayfayı Paylaş