gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

benimle Evlenir Misin? - 27 Dresses

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Tür : Komedi / Romantik Gösterim Tarihi : 29 Şubat 2008 Yönetmen : Anne Fletcher
    Senaryo : Aline Brosh McKenna
    Yapım : 2008, ABD, 107 dk.
    Oyuncular
    Brian Kerwin (Hal) , Charli Barcena (Genç Tess) , Peyton List (Genç Jane) , Jane Pfitsch (Kuzen Lisa) , Alexa Gerasimovich(Çiçekçi Kız) , Katherine Heigl (Jane) , Krysten Ritter (Gina) , Anne Fletcher (Kaba Taksi Hırsızı) , James Marsden(Kevin)
    Filmin Konusu
    Jane hayatı boyunca tam 27 kez nedime olmuş, bu evlilik seremonilerine eşlik etmiştir.
    Kız kardeşinin evleneceği haberi üzerine,zaten artık işi gibi olan nedimelik görevini seve seve kabul eder. Ancak damadı gördüğünde fikri değişecektir: Çünkü müstakbel damat, Jane’in önceden gizlice aşık olduğu Kevin’den başkası değildir.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: benimle Evlenir Misin? - 27 Dresses
    ben gittim harika bir film herkese tavsiye ederim :)

benimle Evlenir Misin? - 27 Dresses konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşinizle birlikte yaşayacağınız ev de haz Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı....
  2. Chat'da tanıdığın biriyle evlenir misin?

Chat'da tanıdığın biriyle evlenir misin?

ewet bayanlar chat`te tanıstıgınız biriyle ewlenirmiydiniz?
  3. Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

anıların selamı var üzerimde kalmasın ebru gündeş anıların selamı var nasıl isterdim senle ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı nasıl isterdim bilsen bir ömür boyu senin nefesini duymayı ben söylerim gönül dinler şarkılar da hala güzel olmayacak dualarda ihtimaller sana özel üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği hep sorup duruyorum bazen kendi kendime...
  4. Özcan Deniz-Benimle Evlenir misin

Özcan Deniz-Benimle Evlenir misin

Özcan Deniz 2009 Benimle Evlenir misin Şarkı Sözü Benimle evlenir misin? Geçmişim, karlı, buzlu yollardan geçmişim Silmişim, yeniden yazmışım ateşlere atmışım Küllerimden doğmuşum yeniden Dirimine ölümle savaşmışım Yaşlıyım, on yaşından beri yaşlıyım Gençliğim hala ışıl ışıl kullanmadığım Bir sandık da açılmayı bekliyor Sen açar mısın? Kadınım olur musun benim bu hayatta? Öğretir misin bana...
  5. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...

Sayfayı Paylaş