gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Benimle evlenirmisin ???

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Eveeet Meleklerim kim bukadar seye hayir diyebilirki :D:D:D Hickimse evet, bende ayni fikirdeyim :D:D:D

eeee Meleklerim :D:D

hala ayni fikirdemisiniz :D:D:D

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    İstersen dünyayı sersin önüme dönüp bakmam bu kıl yumağına:zuha:ASLAAAA:seker:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yokkk yok yok yok aman git :D hahaha

5. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ayyyyy Allah muhafaza

Benimle evlenirmisin ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben öldükten sonra hemen evlenirmisin?

ben öldükten sonra hemen evlenirmisin?

Biz kadınlardan korkulur valla hi:D:DBaksanıza kadına şıp die kocasının foyasını ortaya çıkardı.Helal ya.:seker:İyi ki de kadınız.Korksun bizden erkekler:sigara: EVLENİR MİSİN? Kadın : Ben ölürsem ne yaparsın? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayır, Kesinlikle hayır! Kadın : Neden? Evli olmak hoşuna gitmiyor mu? Adam : Öyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadın : O zaman neden...
  2. Benimle Evlenirmisin....

Benimle Evlenirmisin....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. *benimle evlenirmisin?

*benimle evlenirmisin?

benimle evlenirmisin yazıları filmin sonu gibi yaşıyorum seni eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi yasakların gunahların bırak bana kalsın eski bir çığlık gibi hala aklımdasın seni unutmama izin verme ilan-ı aşk ediyorum benimle evlenirmisin beraber yaşlanmaya bir kalemde söz verirmisin
  4. Benimle Evlenirmisin

Benimle Evlenirmisin

aynı yastığın altında bir ömür boyu benimle iyi ve kötü kokuları paylaşır mısın? * şey ben soyumu devam ettirmek istiyorum..bunun için bir kaç çocuğa ihtiyacım var bu konu da bana yardımcı olur musun? *aşkım seninle her gece pembe panjurlu, mavi odamızın içinde, yaza ve kışa dayanıklı beyaz penceremizin önünde birlikte seçtiğimiz yıldızımızı seyretmek ve evimizin bahçesinde koşuşan boy...
  5. Benimle evlenirmisin

Benimle evlenirmisin

Benimle Evlenirmisin? Sözde değil özde yürekte hiç bitmeyen bir sevgi için Sahip olana kadar değil Sahip olduğumun değerini bilene kadar Çoğalan bir aşk için Huzur rengi yeşil gözlerine değil o gözlerdeki manaya olan sevdam için Bugün yarın değil bir ömür boyu iyi yada kötü tüm yaşadıklarında Ellerinden tutup hiç bırakmamak için Sana sonsuz cesaretim sahiplenmelerimle en bulunmaz bir dost...

Sayfayı Paylaş