gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Benimsin.. Bilmiyorsun...

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Benimsin.. Bilmiyorsun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben ölüyorüm bilmiyorlar

ben ölüyorüm bilmiyorlar

Seni Seviyorum Resimleri Aşkın Beni Elden Ele Gezdirdi... (2) Aşkım Suskun Bir...
  2. ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

ben sende nerdeyim camlara vuran her yağmur damlası senin adını fısıldıyor evrene..sen rahat yatağında melekler gibi uyurken ben senin adını sayıklıyorum yağmur damlalarıyla.her sesini duyduğumda liseli gencler gibiyim ben bende değilim.acıların belkide en kötüsü sensiz geçen geceler sensiz uyanılan sabahlar.aşk dedikleri bumu emin ol bende bilmiyorum ama seni yaşamımdan...
  3. Ben...............bilmiyorum !

Ben...............bilmiyorum !

Evet Melekler, biraz inceledim Bu oyun yok galiba...:) Neyi bilmiyorsunuz ??? Örnek: Ben annelik duygusunu bilmiyorum...:)
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş