gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benjamin Adams Gelin Ayakkabısı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gelin ayakkabisi 2011 Benjamin Adams Gelin Ayakkabıları, 2011 modelleri ile ilgili bilgiler arkadaşlar...

Şıkır şıkır olmayı seven melekler düğününüzdede şıkır şıkır pırıl pırıl olmayı seviyorsanız Benjamin Adams Gelin Ayakkabısı modelleri tam size göre...

Özellikle ilk üç modele ben bayıldım...Bakalım sizler hangilerini beğeniceksiniz :)

Topuklu ayakkabı kullanamayan kullanmayı sevmeyen gelin adayları için ideal bir model :)[​IMG]

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Baştaki taşlı ayakkabılar neydi öyle ayakkabımdan soğutacaksın beni pasim muhteşemdi.. Bakmıcamişte yaaaaa....

Benjamin Adams Gelin Ayakkabısı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BenJamin Adams Gelinlik Ayakkabı ve Çanta Modelleri

BenJamin Adams Gelinlik Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Sevgili Melişler düğün gününüzde bütün gözlerin üzerinizde olduğu o en özel ve güzel günde dahada şık olmanıza yardımcı olacak BenJamin Adams Gelinlik Ayakkabı ve Çanta Modelleri :tik: Uzun boylu olupda düğününde gelinliğinin altına düz ayakkabı giymek isteyen meleklere :tik: İki tane çok şık çok zarif çanta modeli
  2. Benjamin Adams gelinlik ayakkabı çanta modelleri

Benjamin Adams gelinlik ayakkabı çanta modelleri

Benjamin Adams gelinlik ayakkabı ve çanta koleksiyonundan sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum.
  3. 2011 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2011 Gelin Ayakkabısı Modelleri

gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelinlik ayakkabısı gelin ayakkabıları modelleri En az gelinlik seçimi kadar önemlidir gelin ayakkabısı seçimide...Hem şık olmalı hemde rahat olmalı... Hem şık hemde rahat modellerden oluşan 2011 gelin ayakkabısı modellerini beğeninize sunuyorum melekler :tik:
  4. 2012 Gelin ayakkabısı modelleri

2012 Gelin ayakkabısı modelleri

Gelin ayakkabıları, yeni dönem ile birlikte harika tasarımlar ile ortaya çıkartılıyor meleklerim... 2012 yılının modasına uygun şekillerde üretilen yeni gelin ayakkabıları, yerli veya yabancı firmalar tarafından gerçekten şık tasarımlar ile ortaya çıkartılıyor. Yeni dönemde evlenecek olan meleklerimin mutlaka tercih etmesi gereken gelinlik ayakkabısı modellerinden birkaç tanesini sunmak...
  5. Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012

Gelin Ayakkabısı Modelleri Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012 Evlenecek olan Melek'lerimiz ve düğün hazırlıkları yapan tüm gelni adayı misafirlerimiz için, bu sayfamızda yılın modası olan 2012 gelinlik ayakkabısı modellerini paylaşıyoruz kızlar:)

Sayfayı Paylaş