gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Benleri Aldırmak Sakıncalı mı?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben aldırmak, ben aldırmak zararlı mı, ben aldırmak doğru mu

Sevgili melekler, hemen herkesin az ya da çok vücudunun çeşitli bölgelerinde benler bulunur. Bu benlerin pek çok çeşiti bulunur. Kimisi silik ve az görünür bir şekildeyken, kimisi de koyu renkli ve deriden kabarık bir yapıdadır. Genelde vücuttaki sayısı 30-80 arası değişen benlerin sayısı genetik faktörlere bağlıdır. Bazen özellikle yüzde bulunan benler rahatsız edici bir görüntü verdiklerinden aldırılırlar. Ancak kafalarda her zaman ben aldırmanın sağlığa zararı olup olmadığı sorusu yer alır. İşte bu önemli sorunun cevabı...

ben-aldırmak.jpg

Benleri Aldırmak Sakıncalı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

sıcak çay, zararları, içilir mi, sebebi, etkileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Çay ülkemizde en çok tüketilen sıvı içecek sevgili melekler :) Her geçen gün çayın bir yararı ya da bir zararı keşfediliyor.Bu yüzden en iyisi herşeyde olduğu gibi çayı da kararında tüketmek :) Peki ya çayı içerken nasıl içmeliyiz? Türk insanı kuşkusuz ki çayı çok seviyor ve tüketiyor. Ancak kaynar...
  2. kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı

kaş aldırmak günah mı arkadaşlar bu konuda dini bilgisi olan kızlar bana cevap yazarsa sevinirim.
  3. Gebelikte Hamama Gitmek Sakıncalı mı ?

Gebelikte Hamama Gitmek Sakıncalı mı ?

Bu konu; Gebelikte Hamama Gitmek Sakıncalı mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebelik boyunca elbette ki sağlığımıza son derece dikkat eder, her adımımızı dikkatle atarız. Kafamıza takılan sorular olduğunda hemen doktorumuza danışırız. Bu süreçte akla takılan sorulardan birisi de gebelik boyunca hamama, saunaya ya da kaplıcaya gitmenin zararlı olup olmadığıdır. İşte...
  4. Vücuttaki benleri aldırmak zararlımıdır?

Vücuttaki benleri aldırmak zararlımıdır?

Aslında bu soru “çürük dişi tedavi ettirmek zararlı mı” sorusundan farksızdır çünkü ben sorun olmaya aday ve vücutta normalde olmaması gereken bir yapıdır ve alınmalıdır. Benlerin kanserleşebileceği şüphesi kanserleşme konusunda en popüler olandır ama en az kanser olan ve % 100 yakın oranda tedavi edilen ile yine bendir. Toplumda kanser konusunda en fazla bilgilenilen konu vücuttaki doğuştan...
  5. Ben tedavisi kalıcı mıdır? Benler tekrar oluşur mu?

Ben tedavisi kalıcı mıdır? Benler tekrar oluşur mu?

Vücudumuzda neden çıktığı henüz bilinmeyen benler çoğu zaman zararsız olsa da estetik açıdan biraz can sıkıcı olabilirler. Derimizin renginde veya kahverengi renkli olan bu benler sıklıkla yüzümüzde, gözkapaklarımızda, koltukaltlarımızda, sırt ve göğüs bölgelerimizde çıkabilir. Bunların bir kısmı doğuştan olduğu gibi, bazen de sonradan çıkabilir. Lazerle ben aldırma tedavisi radyokoter...

Sayfayı Paylaş