gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benm asırı derece kilom var ve bunu acilen vermem lazım

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benm asırı derece kilom var ve bunu acilen vermem lazım çook acil lütfen yardımcı olun bana yaa. Bide siviLce + izLeri için Ne yapmaLıyımm ?0

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Aşırı kilo her türlü hastalığa davetiye çıkarır. Bu yüzden kilo vermeniz için size acilen bir diyetisyene başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Sivilce izleri hususunda da doktorunuz size yardımcı olacaktır ancak forumumuzda bulunan Sivilce İzleri ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer adlı konularımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz :)

benm asırı derece kilom var ve bunu acilen vermem lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Verme

Kilo Verme

Kilo vermek hoodia gordonii ve cla ile artık çok kolay Çağımızın hastalığı dediğimiz Obezite ve şişmanlık, vücut sağlığmızı ı tehlikeye düşürecek miktarda fazla yağ birikimi sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Bir kişiye obez diyebilmemiz için vücudundaki yağ oranını ve dağılımını tespit etmemiz gereklidir. Bunun için bugün kullanılan en kolay yöntem Beden Kitle İndeksi nin...
  2. En Popüler Diyetler ve Kilo Verme

En Popüler Diyetler ve Kilo Verme

Kilo vermek için en çok denenen diyeti ve zayıflamaya yardımcı bitki çaylarını sizin için bir araya topladık.:) Diyet 1: Uyanınca: Oda sıcaklığına gelmiş bir bardak su, Kahvaltı: İnce bir dilim Kepek ekmeği, limonlu ve şekersiz açık çay, mevsim meyvelerinden oluşan salata, kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir, dört adet zeytin. Kuşluk Vakti: Şekersiz bitkisel çay, iki adet...
  3. Ülke ve milletlerin ingilizce isimleri lazım bana acilen

Ülke ve milletlerin ingilizce isimleri lazım bana acilen

Ülke ve milletlerin ingilizce isimlerini acilen yazabilirmisiniz, ödevim var, bir el atın :)
  4. Göbek incelten yer egzersizlerini bana gösterebilirmisiniz acil kilo vermem lazım

Göbek incelten yer egzersizlerini bana gösterebilirmisiniz acil kilo vermem lazım

Göbek incelten yer egzersizlerini bana gösterebilirmisiniz acil kilo vermem lazım, yaza düğünüm var ne olur yardım edin :((
  5. Doğum Sonrası Kilo Almanın ve Vermenin Yolları

Doğum Sonrası Kilo Almanın ve Vermenin Yolları

doğum sonrası nasıl kilo veririm,doğum sonrası nasıl kilo verilir,doğum sonrası zayıflamanın yolları,doğum sonrası nasıl kilo alınır,doğum sonrası kilo alıp verme hakkında bilgiler Gebelik sürecinin başlangıcından bitimine kadar anne adayları az ya da çok mutlaka kilo alırlar. Alınan bu kiloların annenin gebelikten önceki kilosuna ve vücut yapısına bağlı olarak düzenli ve orantılı bir...

Sayfayı Paylaş