gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bennu gerede bennu gerede haberleri survivor bennu

Sevgili melekler, bu hafta Survivor'a veda eden isim Ünlüler takımından Bennu Gerede oldu. Bennu Gerede yarışmadan elendikten sonra bazı açıklamlarda bulundu, yarışma ve Duygu hakkındaki fikirlerini ifade etti..

Gerede, "Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun birşey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlanmıştım. Duygu çok hırslı birisi olduğu için her oyunda oynamak istiyordu. Ben rahatsızlanınca oynayacak kimse bulamadı ve fevri davrandı. Kırıcı laflar söyledi ama benim muhatabım olmaz. Ben asla böyle konuşmam bir insanla, aslında söylenecek çok söz var ama ben öyle bir insan değilim.

Adada dedikodu ve strateji yok. Az kişi kaldığımız için sorunlar konuşularak hallediliyordu. Benim kafam o stratejilere ve oyunlara basmadığı için ben bu röportajı veriyorum. Dağhan'ı ben hiç istemeyerek seçmiştim. Ümit ve Cengiz'in seçeceğini bilerek seçmiştim. Doğukan tercih edildi takım birlikteliğini bozmak istemedik. Adadan gittim çünkü bende yorulmaya başladım, ödüller kaybetmeye başladık, besinsiz kaldık, en büyük sebep çocukları beni çağırıyor..." diyerek adaya veda etti.

Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. survivor bennu gerede kim ?

survivor bennu gerede kim ?

survivora katılan son isim bennu gerede olmuş.fotoğrafçıymış ama hiç tanımıyoruz,kendisi hakkında bilgi varmı acaba ?
  2. 2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler

2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler

Bu konu; 2013 Survivor Yarışmacısı Bennu Gerede Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 sezonunun başlamasını heyecanla bekleyen macera severler aynı zamanda, katılacak ünlü isimlerle ilgili de bilgi almak istiyorlar. Biz de bu sayfamızda yarışmacılardan ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Bennu Gerede 1971 İstanbul...
  3. 2013 Survivor Ünlüler Takımından Bennu Gerede Fotoları

2013 Survivor Ünlüler Takımından Bennu Gerede Fotoları

Bu konu; 2013 Survivor Ünlüler Takımından Bennu Gerede Fotoları hakkında bilgiler vemektedir. Sevgili melekler, Acun Ilıcalı'nın hazırladığı Survivor 2013 sezonu 17 Mart'ta başlıyor. Bu heyecanlı yarışmada ünlüler takımında yarışacak olan fotoğrafçı Bennu Gerede fotolarını galerimizden paylaşıyoruz...
  4. Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

Bu sayfa; Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013'den elenen Emel geçtiğimiz gün Kanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu ve neler söyledi neler. Duygu'nun kameralara oynadığını savunan Emel bakın neler söyledi... Adadaki tartışmalarla gündeme gelen Duygu hakkında sert konuşan Emel, yarışma...
  5. Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

survivor bozok survivor duygu survivor haberleri Sevgili melekler, survivor 2013'de bu hafta Fatmagül'le smse kalan Bozok adadan elenen isim olmuştu. Elendikten sonra Duygu ve diğer yarışmacılarla ilgili açıklamalar yapan Bozok, Duygu'nun iyi bir yarışmacı olduğunu söyledi.. İşte Bozok Gören'in o açıklamaları: "Fatmagül'e elenirim diye beklemiyordum, Duygu'ya elenirim diyordum....

Sayfayı Paylaş